Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Uszkodzona huśtawka w parku Wiosny Ludów. „To wina nieodpowiedzialnych rodziców!”

Wydarzenia 11-07-2018 Autor: toza Foto: nadesłane
13

Dlaczego nikt nie zainteresował się tym, że huśtawka na jednym z najpopularniejszych placów zabaw w Kutnie wygląda co najmniej niecodziennie? Z takim pytaniem zgłosiła się do nas nasza Czytelniczka, która dodatkowo nadesłała zdjęcia.

- Wybrałam się niedawno ze swoją córką na plac zabaw w parku Wiosny Ludów. Kiedy moje dziecko bawiło się na huśtawce zobaczyłam, w jakim sanie znajduje się ta zabawka. Sami Państwo zobaczcie – pisze nam pani Paulina.

Dodała, że winę za taki san rzeczy mogą ponosić sami rodzice i opiekunowie, którzy wchodzą na huśtawkę razem z dziećmi.

- Zróbcie coś z tym, zanim jakieś dziecko zrobi sobie krzywdę – apeluje pani Paulina.

Stanem huśtawki zainteresowaliśmy Urząd Miasta w Kutnie. Z odpowiedzi dowiadujemy się, że:

- Przegląd zabawek zamontowanych na placu zabaw w Parku Wiosny Ludów miał miejsce w ubiegłym tygodniu z uwagi na naprawę ogrodzenia placu zabaw. Wówczas, ani wcześniej nie stwierdzono tego typu  uszkodzeń zabawek – informuje nas Biuro Prasowe UM.

Dowiadujemy się także, że uszkodzona huśtawka została zabezpieczona i jest w trakcie naprawiania.

 

fot. nadesłane

komentarze (13)
Dodaj komentarz

W parku Traugutta ponad rok temu zlikwidowali plac zabaw dla dzieci łapiduchy. Dzieci nie mają gdzie się bawić. Przenieśli część przedszkola do sp2 a dzieci jak nie miały placu zabaw tak nie mają!

Ten przegląd to chyba jakas sciema. Ta hustawka jest zepsuta juz z rok czasu ale skoro do tej pory nikt o tym nie mówił to po co naprawiać?

Chciałbym zapytać po co jest tam monitoring , czyżby'' sm " miała problem z obserwacją tego obiektu.

monitoring w parku nie działa jest zepsuty

Czepianie się starszych dzieci to jakiś żart. Każdy może się bujać, a te zabawki są zrobione właśnie tak aby mogło usiąść na nich kilka osób i się wspólnie bawić. Może powinno się zwrócić uwagę na to z czego jest zrobiony ten plac zabaw. Gdyby postawiono na trwalsze elementy nie byłoby takich problemów. Stary plac zabaw stał dobre 20 lat(ja mam tyle, więc nie wiem kiedy został postawiony) i belki nie skrzypiały tak jak te nowe.

Zojka - w jakim celu ten komentarz - widziałaś a sama nie reagowałaś . A wracając do tematu to myślę ze obowiązkiem miasta jest chyba codzienna kontrola stanu technicznego placów zabaw .

Nie raz widziałam rodziców po piwku bawiących się na huśtawkach i bujakach. Nikt nie reagował

W ubiegłym tygodniu nie stwierdzono uszkodzenia?! BZDURA! O ten wystające druty zraniłem się podczas huśtania dziecka ROK TEMU!!!

Ewidentnie mole

Skoro obwiniamy rodziców siadających na huśtawce wraz ze swoimi małymi dziećmi to może pójdźmy dalej i obwińmy dzieci otyłe lub nastolatki które siadają po 2 lub 3 na huśtawce. Aż przykro czytać....rzeczy użytkowane z czasem się niszczą , proste.

Dobrze powiedziane. Niektórzy opiekunowie ważą mniej niż dzieci.

Masakra ...niedługo będziecie pisać o tym że w miejskich szaletach wypadła śrubka od deski klozetowej ...to już chore się robi a wy nie macie nic ciekawego do pisania ...

E tam ja tam nie chodze

dodaj komentarz
Czytaj także