Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Utrudnienia na drodze krajowej. Wszystko przez… buraki

Wydarzenia 18-09-2020 Autor: toza
9

Różne rzeczy zdarzają się na drogach w Kutnie i okolicach, o czym na bieżąco informujemy na łamach KCI. By być konsekwentnymi dziś dzielimy się z Wami kolejnym newsem o drogowej tematyce. Tym razem na szczęście nie chodzi o żaden wypadek, czy kolizję. Nie chodzi też o remont. Chodzi o… buraki.

O tym incydencie powiadomił nas jeden z naszych Czytelników, który podzielił się z nami również zdjęciami. Co na nich widzimy? Utrudnienia w ruchu, stojącą na poboczu ciężarówkę i turlające się po asfalcie buraki.

Nasz Czytelnik poinformował, że do tego niecodziennego zdarzenia doszło ok. godz. 13.30 na drodze krajowej 92 w okolicach Agromy. 

Pan Przemek relacjonuje, że był świadkiem, jak w naczepie otworzyła się tylna klapa. Dalsza część tej historii jest już znana.

Na szczęście wygląda na to, że sytuacja została szybko opanowana – w ciągu dnia nie docierały do nas informacje z policji, czy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o poważnych utrudnieniach w tym miejscu.

Dziękujemy Czytelnikowi Przemkowi za informację i nadesłanie zdjęć.

komentarze (9)
Dodaj komentarz

Kurcze... po tytule artykułu myślałem, ż KOD znowu jakiś protest wymyślił...

"utrudnienia'' Przez jełopa z burakami mogli zginąć ludzie, a KCI pisze o" utrudnieniach". Policja też si~ nie czepia przeładowanych samochódów z burakami niszczących drogi. Czyżby w naszym powiecie istniało jekieś lobby?

Sam jestes jelop debilu na moje jest wszystko ok towar zabezpieczony plandeka itp a że się drzwi otwarlu to już jest wypadek każdemu się może zdarzyć

Jeden burak nawet zburaczył kilka buraczanych komentarzy. To burak !!!

Do Warszawy wieźli?

Stasiu na dyrektora

"Co na nich widzimy?" - no chyba każdy widzi... poza "turlającymi się po asfalcie burakami" - chyba, że film Pan zamieści emojiemojiemoji

ten tekst mnie rozwalił emoji - jak i zresztą pozostała treść "artykułu"

Symboliczny obraz buractwa w Kutnie. Już dość tego rozdawnictwa stanowisk! Zobaczcie np. kto został dyrektorem Centrum Kultury Gminy Kutno w Leszczynku.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także