Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Utrudnienia w centrum Kutna. Będą trwały dwa tygodnie

Wydarzenia 08-09-2020 Autor: toza
7

Kierowcy poruszający się w centrum muszą liczyć się z utrudnieniami. Na ul. Narutowicza wyłączono z użytku kilka miejsc parkingowych. Ma to związek z pracami prowadzonymi w tym miejscu.

Biuro Prasowe Urzędu Miasta informuje, że prace są związane z realizacją  budowy pn. "Rewaloryzacja Zespołu Pałacu Saskiego w Kutnie".

W rejonie ulic Narutowicza i Witosa wprowadzono czasową zmianę organizacji ruchu drogowego.

- Wykonywane jest przyłącze kanalizacji deszczowej w ul. Narutowicza. Prace potrwają ok. 2 tygodni. Przepraszamy za występujące utrudnienia – informuje w komunikacie Biuro Prasowe UM.

komentarze (7)
Dodaj komentarz

No brawo!!!!!!!!!!!!!! Następne miejsce w mieście generujące korki. Ja zdaję sobie sprawę, że takie inwestycje są potrzebne. Zdaję sobie sprawę, że inne też potrzebne, są realizowane nie przez miasto. a na jego terenie. Ale do ch...........uja jeśli władze miasta dopuszczają do kumulacji inwestycji jednocześnie i paraliżu komunikacyjnego to niech złożą mandat. Dojazd do strefy porażka, centrum miasta (budowa bunkra na placu wolności) porażka, wiadukt kolejowy na Troczewskiego korek, wiadukt na Józefowie (podobno maja nie robić dopóki nie skończą Troczewskiego a tam roboty w pełni ) porażka do tego teraz jeszcze JP II. Czy o wszystkich tych inwestycjach już dawno się nie mówiło? Nie można tego było rozplanować? To nie wypadło na ostatnią chwilę. to ktoś tak zaplanował, a drugi ktoś dopuszcza do tego. Przeraża mnie, że w takim Kutnie można tak posra..........ć temat drożności ciągów komunikacyjnych. A magistrat udaje, że problemu nie ma.

Chłopie, ogarnij się. Pokaż mi o której dokładnie masz korki na Łąkoszynie i Obwodnicy w związku z przebudową skrzyżowania? Ostatnio jeżdżę tamtędy w przedziale godzinowym 5:30-8 i 14-15:30 i nigdy więcej niż 10 minut nie stałem. Czy to jest korek? Paraliż? Chłop najwidoczniej nigdy poza Kutno nie wyjechał i płacze gdy musi postać dłużej. W Łodzi stanie po 10-15 przed światłami to normalka w godzinach szczytu - i tak co większe skrzyżowanie, nie jednorazowo jak tutaj. Uciekaj chłopie na wieś, sadź pomidory i nie przejmuj się życiem "miastowego" - bo mocno Cię to przytłacza, Januszu narzekania.

szkoda słów na dyskusję, zapoznaj się z pojęciem drożność ciągów komunikacyjnych i drogi alternatywne, a potem wyjeżdżaj tutaj komuś z wiochą. wiocha to nie miejsce zamieszkania, a stan umysły pajacu. jeśli kogoś tutaj przywieziono w kanie od mleka ze wsi to ciebie buraku pastewny.

Widać że imbecyl wyciągnięty z patologicznego miejskiego rynsztoku który płacze bo musi odbijać codziennie kartę w Animiexie. No tak, faktycznie - ciężko się wynieść z miasta w momencie gdy żyje się u mamusi na garnuszku i jedyne źródło dochodu się przepija. Pamiętaj chłopie, jeśli chcesz zabłysnąć chociaż przez chwilę "inteligencją" zapamiętaj że zwracając się do kogoś, stosuj zaimek osobowy. Jest to czynność której uczą w pierwszych etapach szkoły podstawowej, więc nawet nie musisz mieć wyższego wykształcenia aby to umieć, MIESZCZUCHU Z BETONOWEGO MIASTA. Nie dziwota że żyjemy w takim kraju jak taka patologia z podstawowym wykształceniem ma prawo głosu.

no mówiłem , że burak pastewny

przepraszam zapomniałem o zaimku osobowym TY buraku pastewny

Utrudnienia w centrum Kutna trwają już półtora roku, więc co to jest dwa tygodnie ...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także