Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] W centrum czuć już magię świąt! Kutnianie pokochali nową choinkę

Wydarzenia 01-12-2019 Autor: Redakcja
12

Ruszyło wielkie odliczanie do Bożego Narodzenia. Wraz z początkiem grudnia w naszym mieście pojawiły się świąteczne iluminacje, które przyciągnęły do centrum całe rodziny. Największym zainteresowaniem kutnian cieszy się nowa, 12-metrowa choinka oraz - podobnie jak w ubiegłych latach - wielka fioletowa bombka i sanie mikołaja. 

Potężna sztuczna choinka pojawiła się w Kutnie po raz pierwszy. Została zamontowana testowo, urząd chce bowiem sprawdzić, czy przypadnie ona do gustu mieszkańcom.

- Jeżeli zostanie ona pozytywnie odebrana przez mieszkańców to wyżej wskazana ozdoba zostanie zakupiona w przyszłym roku - informował nas Urząd Miasta w Kutnie.

Jak można było zobaczyć gołym okiem, przechodząc dzisiejszego wieczoru placem Piłsudskiego, odpowiedź brzmi - TAK!

Mieszkańcy chętnie fotografowali się przy 12-metrowym "iglaku", ich uwagę przykuwały również sanie mikołaja, elementy nastawne na fontannie, czy fioletowa bombka.

Iluminacje świąteczne pojawiły się także na ul. Królewskiej, Sienkiewicza, Narutowicza, na Rondzie Solidarności oraz górnej pierzei Placu Wolności.

Koszt świątecznych ozdób wyniósł ok. 47 tys. zł.

komentarze (12)
Dodaj komentarz

Zawsze znajda sie ludzie co im sie nic nie podoba, bylismy zobaczylismy i stwierdzilismy ze jest pieknie czuc juz swieta i przeciez o to chodzi hoinka do kupienia na przyszly rok.

Jeszcze nie widzieli a już pokochali...

Widzieliśmy, widzieliśmy i jest magiczna choinka, magiczne święta zbliżają się.

Nie ubliżaj nikomu,a zmiany są widoczne,miasto stara to zmienić i to robi.Tylko niech toya włączy kamerę na Pl Piłsudskiego bo od pewnego czasu nie działa.

Spadaj jelopie na ta cudowną choinkę

Zdjęcia z bombelkami będą madki i łociece robić.

TAK BEDZIEMY ROBIC ZDJECIA Z DZIECMI. Z TOBA WIADOMO ZE NIKT NIE CHCE ROBIC ZDJEC. BO ALBO MODRA PASKUDNA TWOJA ALBO JESLI FACET TO NIE STAJE CI JUZ WIEC BRAK DZIECI ALBO JAK KOBIETA TO NIKT NIE CHCE CIE PASKUDO WYRUCHAC !!!!!!!!!!!!!

Co rok to samo badziewie,to nie jest prawdziwa choinka

Ile tam było tych 500 plusow z madkami i konkubentami madek..

ALE JESTEŚ Z**** UMYSŁOWO !!!!!!!!!!!!!!!!

A ty z e swoim partnerem byłeś , żeś widział pedaleee

Katolicka miłość bliźniego w najwspanialszej postaci. Ten Żyd, którego narodziny niedługo będziesz zapewne obchodził, lubi to i docenia.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także