Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] W Kutnie powstał punkt przedszkolny dla osób z niepełnosprawnościami

Wydarzenia 08-10-2019 Autor: ez.
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (12)
Dodaj komentarz

A ja ich podziwiam za odwage i determinacje w tym kutnowskim grajdole, ktory potrafi zarznac kazda inicjatywe. Powodzenia!

To nie jest przedszkole tylko punkt przedszkolny bez wyżywienia za duże pieniądze

coś mi się zdaje, że jakby było z wyżywieniem to by było jeszcze drożej? logika? myślenie nie boli!!!! MOJA SPRAWA IE PŁACĘ ZA TO, ŻE KTOŚ W FACHOWY SPOSÓB ZAOPIEKUJE SIĘ NIEPEŁNOSPRAWNYM DZIECKIEM. W KOŃCU 500 + JEST NA DZIECI A NIE NA ALKOHOL I WYJAZDY NAD MORZE!!!!

A gdzie jest napisane że za duże pieniadze?

Taka informacje,a raczej dezinformacje "duze pieniadze" zamiescila 8.10.b.r.P.Justyna.O jakich tu pieniadzach mowa?Zaledwie 250 zl za specjalistyczna,kompleksowa terapie autystycznego dziecka.Kazdy rodzic poki co ma 500+,o czym przypomne opacznie myslacym.Ja zycze placowce realizacji slusznych,odwaznych celow i wspolpracy z madrymi,rozwaznymi rodzicami.Wielkie brawa dla fundacji i P.dyr.Doroty.

Moje pytanie o to, gdzie jest napisane że duże pieniądze to sarkazm do pani Justyny. Owa pani nie wie a się wypowiada a swoją wypowiedzią nie dość że wprowadza w błąd to jeszcze pokazuje tyvch ludzi którzy stworzyli punkt w złym świetle

A wystarczy się zorientować. To że nie jest napisane to nie znaczy że nie jest

Orientowałam się i 250 zł na tylu specjalistów i tyle pracy to nie jest dużo. Tylko rodzice wiedzą ile czasu, pracy i cierpliwości trzeba poswięcic na naukę z dzieckiem autystycznym.

No i co w związku z tym? Są usługi płatne i bezpłatne, decyzja należy do rodziców, którzy powinni mieć informację o możliwośći wyboru.

Bardzo piekna inicjatywa szkoda ze tylko jedna taka placówka powodzenia życzę

Super! Potrzeba takich miejsc gdzie dzieci otrzymają profesjonalną opiekę i szanse na rozwój a ich rodzice pomoc i fachową poradę. Straszne jest to, że w dzisiejszych czasach ludzie z takimi problemami często zostają sami a niepełnosprawność nadal jest tematem tabu i powodem do dyskryminacji lub wstydu. Niepełnosprawność może spotkać każdego z nas. Dlatego każda tego typu inicjatywa zasługuje na promocję i wsparcie społeczeństwa.

Super że takie przedszkole jest i tak blisko popieram

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...