Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA, WIDEO] Tragiczny finał poszukiwań zaginionej! Jej ciało odnaleziono w...

Wydarzenia 08-10-2019 Autor: ez/toza Foto: toza
11

Trwają poszukiwania pani Haliny, o której informowaliśmy W TYM MIEJSCU.

W tym momencie (godz. 12:30) strażacy z PSP w Kutnie i OSP Klonowiec wraz z funkcjonariuszami policji - nie tylko z Kutna, ale i z Łodzi - prowadzą poszukiwania w rejonie ul. Granicznej. To tam panią Halinę w dniu zaginięcia uchwycił monitoring.

[EDIT, godz. 15:05]
Po południu ekipa poszukiwawcza w polu kukurydzy odnalazła ciało zaginionej. Jak się dowiadujemy, osoby trzecie najprawdopodobniej nie brały udziału w śmierci kobiety.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Po Jaki **** Starszej Kobiety Śmierc tu Udostępniacie Wali was Na dekiel Robicie z tego telewizje prawie

To jest mam jednej osoby z wielu osób z UP . Zobacz jak wy zabieracie zdolności do życia . Bo nie wstawił się na podpis . 

Czerpali z babiny kasę a opieki nie miała .Prokurator niech łyknie jak to się stało . 

jesli sie nie zna sytuacji osoby zaginionej i rodziny opiekującej sie pania Haliną, to proszę nie pisać taki stwierdzeń i nie siać błędnych przypuszczeń.

ie chciałbym kogoś urazić ale fakt kilka lat temu przy DPS znaleziono ciało poszukiwanego Pana. Fakt udział brał wtedy pies który chyba jak pamiętam miał pierwsze miejsce w poszukiwaniu osób i o dziwo nie odnalazł śladu Pana. Pytanie brzmi czy tym razem użyto psa ? jeśli tak czy nie wydaję się dziwne ,że pies nie podjął śladu. Wiem nie jest to takie łatwe dla pieska ani w ogóle.

Oby każdy z nas dożył chociaż 70 lat oby Daj Nam Panie

Smutne... a co do DPS'u. Kilka lat temu na Oporowskiej też wyszedł człowiek, szukali go kilka dni a okazało sie że ciało leżało w krzakach przy płocie.. Starość jest straszna.. ech

Sąsiadka komentarz nie na miejscu, tu zaginął człowiek, nie wiadomo co jest z kobieta a ty piszesz oddajcie ją do dpsu wspołczuje twoim rodzica już wiem jak się nimi zajmiesz. Albo twoje dzieci oddadzą cię na starosc do dpsu.

Próbowała się Pani opiekować pracujac jednoczesnie osobą psychicznie chorą albo z demencją?Nie?To proszę pójść do dps-u na wolontariat i przełożyć to,co tam Pani zobaczy na życievrodzinne.A, i za dps trzeba płacić grube pieniadze.

Oddajcie babke do dpsu a nie potem lament

Wieczny odpoczynek racz jej dać panie,wielka tragedia

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także