Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Wymusił pierwszeństwo na radiowozie. Poszkodowani policjanci w szpitalach

Wydarzenia 30-11-2018 Autor: ez. Foto: Alarmowy Łowicz
31

Zmasakrowany samochód i radiowóz, dwaj policjanci w szpitalu. To bilans dzisiejszego wypadku, w którym poszkodowani zostali funkcjonariusze - mieszkańcy powiatu kutnowskiego pełniący służbę w Łowiczu.

Do zdarzenia doszło około południa na DW-584 na wysokości Marianki (gm. Chąśno, pow. łowicki). Na miejscu natychmiast pojawili się strażacy i łowiccy mundurowi, którzy wstępnie ustalili, że policyjna kia zderzyła się z tam z citroenem, którego kierowca nie ustąpił pierwszeństwa funkcjonariuszom.

Dwaj policjanci w wieku 26 i 30 lat z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu doznali obrażeń. Wezwano Zespoły Ratownictwa Medycznego, które przetransportowały poszkodowanych do szpitali. Okazało się, że mundurowi uczestniczący w wypadku to mieszkańcy powiatu kutnowskiego. 30-latek trafił do szpitala do Kutna, zaś drugi policjant, który kierował radiowozem, do szpitala w Łowiczu.

- Droga na czas działań była nieprzejezdna, samochody były kierowane objazdem przez Chąśno. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Citroenem wymusił pierwszeństwo na jadącym w kierunku Kiernozi radiowozie - relacjonują relacjonują strażacy na stronie "Alarmowy Łowicz".

Siły i środki zadysponowane do zdarzenia to 2 zastępy z JRG Łowicz, 2 ZRM oraz 2 radiowozy policji.

komentarze (31)
Dodaj komentarz

Nie posrajta sie . Jak matce torebke ooeirdollla na cmentarzu tk olaboga na policję dzwonicie bo mamusia płacze . A teraz co was boli ? Ze policjanci mieli wypadek? Cebule jesteście zakłamane

Nic nie napisali o trzeźwości. Zawsze piszą.

MOZE BEDZIE TO OFICJALNIE POWIEDZIANE PRZEZ ŚLEDCZYCH ????????JAKIES PRAWDOPODOBIENSTWO ISTNIEJE....MOŻE...

Właśnie i to jest właściwe pytanie czy jechali w pasach

Patrzac na RADIOWÓZ,to nic jm nie powinno sie stac.Mam pytanie- czy Panowie Policjanci jechali w PASACH -jesli nie to odnosnie obrazen sa ,,wspólwinni'.

Ewi rzuć się w gowno dobrze

Wg mnie ten szpital to sprawa nie stanu zdrowia a długotrwałego zwolnienia L4 i odszkodowania. Z reguły policjant nawet jak lekko puknie sie w paluszek w pracy to idzie na L4 że nie wspomnieć o takim wypadku.

I ma rację

Do dd.ktos kto pisze takie rzeczy musi być idiotą. A gdyby to był ktoś z grona twojej rodziny lub znajomych też by cię nie obchodziło ich zdrowie tumanie. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia poszkodowanym policjantom.

A kogo obchodzi ich stan zdrowia

Mam nadzieję że ci policjanci wrócą do zdrowia.

do policji biorą ludzi z łapanki - ludzi inteligentnych ale inaczej. Bardzo dobrze nie się porozbijają nie nie łuki

Sądząc po treści Twojego komentarza oraz pisowni można wywnioskować tyko jedno: Większość policjantów odbiega od Ciebie inteligencją. To pewne. Zapomniałem dodać, że nie jestem policjantem, strażakiem itp.

jest takie określenie "DEBIL INTELEKTUALNY"

Brak pasów niebieskich po stronie pasażera można wnioskować ,że prawy bok już miała przetarty. Nie zdążyli znowu pasów nakleić

Ciekawe z jaką prędkością grzali

Hmmm - zdarzenie jakich wiele - ale fakt, że Policjanci uczestniczyli robi z tego zdarzenia sensację... - życie !!! Zdrowia życzę poszkodowanym.

Gliniarstwo przekroczyło prędkość

Na zdjęciach widać że tam jest teren zabudowany. Radiowóz zatrzymał sie ponad 100 metrów dalej od miejsca zdarzenia. Ciekawe ile jechali, na pewno nie 50km/h

a czy ktokolwiek PO uderzeniu pierwsze co robi to naciska **** hamulca?

Ta miejscowość jest miedzy lowiczem a sannikami jakieś 50 min jazdy z Kutna czyli jakieś dobre 60 a 70 km ???? kci okolice kutna

nie mowi sie komu tylko na kim w tym przypadku januszku niedouczony

dwa policjanci - haha, jak dwa to może policjanty ;-)

1. Droga nie 854 a 584 2.Gmina nie Chrząśno a Chąśno !!!

Wydaje mi się że kci już dawno zeszło na psy... Co artykuł to żenada.

Żeby nie zasilać budżetu PiS, policjanci POwinni POuczyć sprawcę.

Tak zrobią, bo znicze wiózł na manife.

Wymusił pierwszeństwo radiowozowi? Żenada. Redaktorzyna spał na polskim czy w ogóle na niego nie chodził?

zajrzyj do slownika. Celownik komu czemu radiowozowi. Wpisz deklinacja (o ile wiesz co znaczy) słowa "radiowóz" i dopiero sie wymadrzaj

Radiowozowi to mógł ktoś zajechać drogę. A pierwszeństwo wymusił na radiowozie jeśli już.

Śmieję się do rozpuku Twojemu wpisowi, wiesz ? Oczywiście - celownik: komu, czemu, więc użycie słowa "wpisowi" jest jak najbardziej prawidłowe, prawda ? :-)

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także