Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Wypadek na Raszewskiej! Jedna osoba w szpitalu, dwa auta rozbite

Wydarzenia 08-12-2019 Autor: toza
44

Tuż przed godz. 12 doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku na ul. Raszewskiej. W tej chwili wiadomo, że co najmniej jedna osoba trafiła do szpitala.

Póki co nie wiadomo, o jak poważnych obrażeniach mowa. Do wypadku doszło na prostym odcinku ul. Raszewskiej. Brały w nim udział dwa samochody osobowe. Jeden z nich zniszczył ogrodzenie posesji graniczącej z jezdnią. Jednym z uczestników zdarzenia był kutnowski ksiądz.

Na miejscu - oprócz pogotowia - pojawili się również policjanci z kutnowskiej drogówki, którzy ustalają okoliczności tego zdarzenia. Wciąż czekamy na oficjalne informacje od mundurowych.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Kierowcy powinni wybierać więc alternatywne trasy.

Aktualizacja

Jak ustalili mundurowi, 82-letni kierowca citroena (mieszkaniec naszego powiatu), z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym prawidłowo audi, kierowanym przez mieszkankę powiatu kutnowskiego. Następnie audi uderzyło w przechodzącą obok pieszą. Kobieta została przewieziona do szpitala. Jak się okazuje, doznała obrażeń ciała powyżej dni 7., w związku z czym kierowca citroena będzie odpowiadał przed sądem. 

komentarze (44)
Dodaj komentarz

Winę ponosi ksiądz, kierowca audi jechał prawidłowo są nagrania

Teraz te jego psy to ludzi będą zagrażać,latają bezpansko po okolicy,idź pieszo czy jedz rowerem drogą koło lasu to nie masz szans jak trzytakie charpagany cię nasi d to nie masz szans,a t drogą chodzą dzieci do szkoły i ludzie,nikt się tym nie zainteresuje do czasu aż tragedia się stanie

Emerytowany prodziekan od Jana Chrzciciela - ksiądz Dobrodziej jechał jak zwykle na swoją posiadłość, znaną kutnowskiej elicie (różnej maści) jako FARMA DOBRODZIEJÓWKA a zlokalizowaną pod lasem przy ul. Raszewskiej (tuż za torami). I jak zwykle, mając swoje lata a ma ich dopiero 82 - myśli swe kierował ku niebiosom, chociaż fizycznie to jeszcze cały czas i to na szczęście kutnowskiego i nie tylko ludu bożego, kolebie się po naszym padole ziemskim. Jak nic opaczność niebios nad nim czuwała, bo akurat po torach na Płock, przez ten przejazd raszewski, dziarsko i radośnie mknęła mazowiecka lux torpeda. I to zdarzenie drogowe (fakt, że okupione jakimiś tam ofiarami), zatrzymało ekscelencję przed torami i w ten oto sposób nie podzielił losu ś.p. Dzięcioła z Big - Bradera.

Czy z dybowa nikt nie ucierpial?

nie byla wina ksiedza po co te zle komentarzem

Winę całego tego zdarzenia ponosi ksiądz który zjechał na lewy pas drogi.

Nie widzialas to nie gadaj.Kim jest kierowca Audi?

Wkrótce więcej informacji

Droga prosta, bardzo mały ruch, biały dzień = wypadek !!! Prędkość, alkohol czy zasłabnięcie ?? Szkoda tylko tych co jechali prawidłowo, a ucierpieli w wypadku.

Pozdrowienia dla Pawła z dybowa.

Pozdrowienia dla chlopakow z Dybowa

Ksiądz zjechał na lewy pas w ostatniej chwili. Kobieta kierująca audi nie miała już żadnych szans.

czy cos sie stalo powaznego tej kobiecie?

Cały autobus miejski zginoł w wypadku z księdzem i nie wiadomo co z parafią

Kraksa jakich wiele. Czym tu się emocjonować. Winnego ukarać.

Czyli księdza.

Należy ukarać winnego.

Buroki ze wsi Kutna się popisaly w komentarzach... co za styl, co za bida, co za slams...

Gdyby był dawny prokurator, albo kierowca Mercedesa w Pomarzanach, to KCI zablokował by komentarze

Minimum 100km/h to lekko. A co z osobą potracona co wysiadla z autobusu bo kci nic nie pisze?

Żadna osoba z autobusu nie brała udziału w wypadku emoji

Potwierdzam... całe to zdarzenie nie miało wspólnego z autobusem

Stoją już piątą godzinę za nasze pieniądze. Blokują drogę , auta nie wyłączą bo po co, przecież mają interwencję. Kiedy w końcu nastanie porządek w tej formacji?

Jeździł ksiądz tą drogą nie raz i nigdy nie jeździł tyle ile tam powinno się jeździć wcześnie czy później doszło do tego ,badania powinni wprowadzic ksiądz stary to i też refleks nie ten,na ogólną powinien się przesiąść to było by najbezpieczniejszr

10 komentarzy , z czego 9 to hejt na księdza. W jakim my mieście żyjemy skoro można hejtować człowieka nie mając pojęcia co tam się stało.

Bo to kucienko. 10 komentarzy, 9 hejtujacych a jakby pokazali ip to by sie okazalo, ze jedna czy dwie osoby smolą te żałosne pościki ???? Taka choroba, kutnoza.

Przykro mi ale to nie hejt. Ksiądz spowodował wypadek. Przez niego minimum 2 niewinne osoby mogły zginąć. Tak to jest, jak nie dostosowuje się prędkości do panujących warunków i ograniczeń. Szczęście w nieszczęściu, że skończyło się to tak a nie inaczej.

"Kiecok,kiecol, jechał z panienką, za dużo mszalnego" to Twoim zdaniem nie jest hejt? Po za tym skąd wiesz, że ksiądz spowodował wypadek?

Właśnie. Winny jest kiecol.

Kutnioki w większości zawsze byli czerwone

Gwara spod Suchodymbia?

To nie hejt palancie tylko sama prawda.

Ale do kościoła pójdą, na tacę dadzą, księdza przyjmą na kolędzie (bo co inni powiedzą)...

Ciekawe czym ten kiecok był zajęty.

O Matko rozmaita !!!To przez to życie w ubóstwie------- biednemu wiatr zawsze w oczy.Trzeba dać na nowe autko.

Będzie kolęda to się zwróci z nawiązką.

Zatrzyma ksiedza do wyjasnienia moze zmadrzeje

Lubia kiecole poswintuszyc!

Ksiadz bral udzial prawdopodobnie jechal z panienka I sie zagapil

Z której parafii?

To ksiądz brał udział w tym wypadku ?

Za dużo mszalnego...

Parafianie zrzucą się na nowy. Niedługo kolęda :-)

A ktoś Wam każe dwać po kolędzie lub na tace? Słabe te Wasze komentarze, zapewne jak wasze czerwone wyplaty i stosunki seksualne. Przegrywy!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także