Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Wypadek na skrzyżowaniu, jeden z samochodów uderzył w drzewo

Wydarzenia 22-09-2020 Autor: toza
7

Dziś rano doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na miejscu pracują służby, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 8.20. Na skrzyżowaniu ulic Lelewela i Chodkiewicza zderzyły się dwa pojazdy. Jeden z nich zatrzymał się na drzewie.

Miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy z JRG Kutno. Na miejscu są też ratownicy medyczni - co najmniej jedna osoba doznała obrażeń. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci kutnowskiej drogówki.

Kierowcy w miarę możliwości powinni omijać skrzyżowanie ulic Chodkiewicza i Lelewela - występują spore utrudnienia, ruch prowadzony jest tam wahadłowo.

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Dobrze ze żadne dziecko idące do szkoły akurat nie przechodziło przez jezdnie. Bo tragedia gotowa.

Niech ludzie naucza się patrzeć na znaki

Kolejny wypadek na Chodkiewicza, niech administrator ulicy założy ograniczniki prędkości, gdyż kierowcy rozpędzają się na danym odcinku do dużych prędkości.

Niech policja drogowa czasami przyśle tam patrol. Podratowanie budżetu gotowe, a kierowcy będą zwalniać. Progi zwalniające nie są dobrym rozwiązaniem. Nic nie zwalnia z myślenia.

zapłacisz za naprawę zawieszenia?

Chodź pieszo, kutno to nie metropolia!

Naprawić to trzeba chyba ci mózg skoro tak rozumujesz.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także