Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Wypadek na skrzyżowaniu: Osobówka zderzyła się ze skuterem

Wydarzenia 14-06-2019 Autor: ksz
3

Około godziny 8:00 na skrzyżowaniu ulic Lelewela i Sowińskiego doszło do wypadku z udziałem skutera.

Na skrzyżowaniu zderzyły się ze sobą Citroen Nemo oraz skuter Benzer Syracuse. Na miejscu działania prowadzi policja, która wyjaśnia okoliczności zajścia.

Odcinek ulicy Lelewela od strony Sowińskiego jest całkowicie zablokowany.

Wkrótce więcej informacji.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Dziś w wsgk na Lelewela są ćwiczenia z pomocy poszkodowanym w wypadkach, udzielenie pierwszej pomocy, i co ? Proszę sprawdzić jak zaparkowali swoje auta studenci? Jest policja ratownicy medyczni, czy ktoś zwrócil im uwagę że blokują wyjazd z posesji,stoją na pasach ! Najpierw niech się nauczą zasad ruchu drogowego!

Może chociaż jakiś skromny opis jak wyglądała trasa przejazdu obu pojazdów?

Nie widzisz po zdjęciach? Citroen jechał ulicą Lelewela. Skuter Sowińskiego. Klasyczne wymuszenie na tym miejscu kończy się jak zawsze kolizją. Niestety, ludzie na takich brzęczkach muszą posiadać jedynie dowód osobisty aby móc się poruszać po drogach. Zero znajomości znaków i przepisów. I mamy takie efekty. Może czas zacząć za niewiedzę płacić - akcja policji, pogotowia i straży kosztuje. Tego typu koszta powinny być ściągane to ludzie by się w moment nauczyli jeździć lub skupiali się na drodze. Czesi i Słowacy potrafią zadbać o to. Spowodujesz wypadek - OC/AC pokrywa tylko naprawy. Za akcje służb wystawiane rachunki. Wypadki o ponad 60% zmalały w skali roku. Poczytajcie, mnóstwo tego w sieci.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także