Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Wypadek na „sześćdziesiątce” i duże utrudnienia

Wydarzenia 18-05-2019 Autor: ez.
23

Przed godz. 13 do służb wpłynęło zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w Strzelcach na DK-60. Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie.

Jak się dowiadujemy, z nieznanych jak dotąd przyczyn zderzyły się tam dwa samochody osobowe: volvo i audi. Działania na miejscu wypadku prowadzą zastępy 3 straży pożarnej. Konieczne było również zadysponowanie karetki pogotowia. Policja wyjaśnia teraz okoliczności i przyczynę niebezpiecznego zdarzenia.

Na szczęście uczestnicy zdarzenia samodzielnie opuścili pojazdy jeszcze przed przybyciem służb, nie było osób zakleszczonych w żadnym z samochodów. Poszkodowanymi zajął się zespół ratownictwa medycznego, a zadaniem strażaków w sile 2 x JRG Kutno i OSP Przyzórz było zabezpieczenie miejsca wypadku. 

Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Jak poinformował dyżurny KPP w Kutnie, utrudnienia zakończyły się po godz. 16. Mundurowi przebadali kierowców pod kątem obecności alkoholu we krwi, jednak obaj byli trzeźwi.

[AKTUALIZACJA]

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do policji ok. 12:25.

- Kierująca samochodem marki Audi 45-letnia kutnianka nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i uderzyła w stojące na tym samym pasie Volvo, którym kierowała mieszkanka pow. gostynińskiego. W wyniku tego zdarzenia jeden pasażerów doznał obrażeń - informuje asp. szt. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP w Kutnie.

komentarze (23)
Dodaj komentarz

Ten Lew co pisze to kompletny DEBIL nie potrafiący gramatycznie coś napisać .... do szkoły BARANIE , GRAMATYKA się kłania !!!!!!!!!

Czy w redakcji ktos panuje nad tymi niedorzecznymi wpisami- straszne !

Nie którzy to powinni iść na leczenie, jak k... ktoś wypowiada się bez sensu to lepiej niech nic nie pisze, chyba że miał by ochotę powiedzieć cos prosto w oczy to można by się spotkac

ale trep z C IEBIE

wiadomo kto kupuje audi...buraki i nie potrafią jezdzisz..

Burak to Cię zrobił kacapie

widać ze jesteś po podstawówce buraku...

Wy wszyscy jesteście po......... Jak wypadek to wypadek. Nie normalni jesteście. Xd

Pan fotograf jest mistrzem świata emojiemoji W piękny sposób utrwalił wszystkie służby na miejscu zdarzenia emojiemoji

co za wsioki...nie znają przepisów-jeżeli nie ma ofiar to powinno się usunąć pojazdy zeby nie zagrazać bezpieczeństwu komunikacyjnemu...a oni myslą ze są u siebie na polu....

chłopek od wideł sie odezwał

ale prostak z CIEBIE...cyganie to brudasy i nygusy...do swojego kraju wypad...

A skąd wsioku wiesz, że nikomu nic się nie stało??? O jakim zagrożeniu bezpieczeństwa piszesz, skoro ruch jest zamknięty???

wsioku takiego tępaka jak TY nie widziałem przeczytaj uważnie to co napiszałem....A może jesteś analfabetą...

A ch.uj to kogo obchodzi czy pan ma przenoszoną ciążę. Jestem z rodziny i proszę o zablokowanie dodawania komentarzy!

I tu masz rację. Ja nie wiem czemu ich jeszcze nikt nie pozwał za fotografowanie tych wypadków, przecież to są prywatne sprawy ludzi. Rozumiem jak chodziłoby o katastrofę w ruchu lądowych, ale te drobne wypadki to nie powinny ich obchodzić. Ja bym ich pozwał zdecydowanie. Odnoszę w ogóle wrażenie, że oni tylko czekają w blokach startowych z aparatami, by znalazł się jakiś wypadek do sfotografowania. Żenujące to jest.

A**** kogo to obchodzi że jesteś z rodziny, to celebryci jacyś czy co? Każdy ma prawo skomentować, nikt jeszcze nic obrazliwego nie napisał.

A ty masz ochotę po mordzie dostać

J.e.b s.i.e

Czy człowieku nie ch... wiesz A się wypowiadasz

Ta babka w bialej bluzce i szarych spodniach na każdym zdjęciu wygląda jakby spodnie zamoczyła. Sorry tak mi się rzuciło w oczy.

Cwaniaczek w necie **** w świecie

Cwany to daj imię i nazwisko i adres

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także