Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Za nami festyn rodzinny we Wroczynach

Wydarzenia 10-06-2019 Autor: ez. Foto: nadesłane
1

Pompowana zjeżdżalnia, dmuchane boisko wielofunkcyjne, loteria fantowa, strzelanie z luku, pokazy straży pożarnej - te i wiele innych atrakcji czekało na uczestników Festynu Rodzinnego, który odbył się na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej we Wroczynach. 

Podczas festynu zorganizowano loterię fantową i sprzedaż ciastek, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie naszej chorej uczennicy, Oliwki.

Niedzielne popołudnie upłynęło pod znakiem dobrej i rodzinnej zabawy. Szczególne podziękowanie organizatorzy kierują do Justyny Jasińskiej, Wójta Gminy Kutno, za przekazanie gadżetów na loterię, MPC Paweł Oleksiewicz  za sponsoring boiska wielofunkcyjnego, firmy Trans-Michor za zakup artykułów spożywczych.

- Ponadto dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się poprzez udział w festynie do integracji naszej społeczności. Festyn Rodzinny we Wroczynach to już wieloletnia tradycja, która z pewnością będzie kontynuowana. Do zobaczenia za rok! - relacjonują.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Pięknie- tak trzymać i podtrzymywać tradycje tej tak znaczącej , ważnej , z osiągnięciami 100 letniej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Walk nad Bzurą

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także