Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Zamknięta ulica przy dworcu. Do kiedy potrwają utrudnienia?

Wydarzenia 12-07-2018 Autor: toza
6

Kierowcy, omijajcie skrzyżowanie ulic 1-go i 3-go Maja. Fragment jezdni w tym miejscu jest całkowicie nieprzejezdny. Do kiedy potrwają utrudnienia?

Wyłączony z ruchu jest fragment jezdni na ul. 3-go Maja. Niemożliwy jest przejazd do i z dworca od strony ul. Jagiellońskiej. Najlepiej więc omijać skrzyżowanie 1-go i 3-go Maja poruszając się ulicą Kochanowskiego.

Prace w okolicy dworca prowadzi PWiK. Budowana była tam sieć wodociągowa. Jak się dowiadujemy, prace już mają się ku końcowi.

- Zakończyliśmy prace w obrębie jezdni, czyli przejście sieci wodociągowej przez drogę zostało zakończone. Jutro będą prowadzone prace odtworzeniowe – mówi dyrektor ds. technicznych PWiK, Paweł Kierzkowski.

To znaczy, że jutro Przedsiębiorstwo Robót Drogowych ma przywrócić ulicę 3-go Maja do stanu pierwotnego, natomiast w sobotę ruch w tym miejscu będzie już odbywał się normalnie.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Zdjęcia że ho ho coraz bardziej kiczowate

Na Łąkoszyńskiej mają jeszcze czas do świat zostało jeszcze trochę czasu,ta firma co to wykonuje tą pracę jest załosna więcej siedzą niz robią,nabiorą roboty i tak paprzą paproki tu zaczną nie skończą tam rozkopią zastawią i jest git

kurcze brawo dla wybitnego fotoreportera!!! każde zdjęcie to arcydzieło!!! brakuje mi tylko zdjęć szczegółowych np. włącznika tej maszyny i rozmiaru opon. Skąd wy tych dziennikarzy bierzecie? Z Torunia?

Jak Ci nie pasuje to się wyprowac z kutna

No, już. Skikaj mi do sklepu po jabola, na jednej nóżce.

Rozkopali pół miasta.Na Łąkoszyńskiej już pół roku robią i dalej nic.Jaja jak berety.

dodaj komentarz
Czytaj także