Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Zamknięte przejazdy w centrum, trwa odpust u św. Wawrzyńca

Wydarzenia 10-08-2019 Autor: ksz
40

Trwa odpust w parafii pw. św. Wawrzyńca. W okolicach kościoła pojawiły się stoiska, na których zaspokoić można niemal wszystkie - głównie dziecięce - fantazje.

Odpust zorganizowany jest w dzień imienin Wawrzyńca. A kim był sam św. Wawrzyniec? Jego postać w TYM ARTYKULE przybliża prezes Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej Bożena Gajewska.

W związku z odpustem zamknięte są odcinki ul. Kościuszki od skrzyżowania z ul. Barlickiego do skrzyżowania z ul. Wyszyńskiego oraz ul. Wyszyńskiego od skrzyżowania z ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II. Utrudnienia potrwają do godziny 22:00.

komentarze (40)
Dodaj komentarz

Juz po odpuście. Madki i ich źródło dochodu odpoczywają.

Dziadek na dzieci to niech zapracujcą rodzice a nie niech państwo da.

Ale ty jesteś ograniczony,człowieku.

Powinni dać 1000plus wtedy dzieci by miały fajniej

Bachory naźarly się obarzankow z 500 plus . 

Co ty wypisujesz człowieku?ta nienawiść to ci już rozum przeżarła.

A ty pijesz piwo albo setkę w bramie zajszczancu jeden to dobrze

Zajszczancem to jesteś ty i twoje bachory z których żyjecie bo przecież pracą to się nie zhanbisz bo i po co . 

Co ty wypisujesz,każdy pracuje,uważasz, że za 500 zł.można utrzymać dom i dzieci? to jakie ty masz potrzeby i standarty?

A z jakiej racji ma ci ktoś pomagać w utrzymaniu dzieci. Twoje dzieci twoja sprawa. Wszyscy mieli dzieci i sami je utrzymywali a teraz co teraz się należy i juz i jeszcze to 500 to mało bo potrzeby duże Bezczelność

Gdybyś była kobieto nowociasna i postępowa ,to zauważyłabyś,,,że tak jest w caLej Europie i min.polacy dlatego wyjeżdżali na zachód.Wielki czas na to i u nas.Ale ciebie boli ,że ty nie dostawałaś,bo poprzednie władze miały to w du....e.Świat idzie z postępem gdybyś nie zauważyła.Dzieci to przyszłość narodu,a tak bardziej po twojemu,hasło jeszcze z PRLu brzmi-wszystkie dzieci nasze są.Ja też mam dziecko,już dorosłe,38 zł to były wszystkie pieniądze jakie mi się należały,cieszę się że teraz jest inaczej,brawo rząd.

Ty ograniczona babo bo innego określenia na ciebie nie ma czy nie widzisz ze teraz panie z dziećmi to praktycznie wszystkie bezrobotne z wyboru. Po co mają pracować skoro bez pracy dostaną pieniądze niewiele mniejsze.

Ty ograniczony człowiecze,gdzie widzisz zarobki sięgające500zł.A i najlepiej jak maleńkie dziecko matka wychowuje sama,a nie tak jak w komunie -do żłobka po urodzeniu.Pieniądze na dzieci to standart w całej europie,tłuku.

Te głupia babo weź się za jakąś robotę bo widzę ze cierpisz na brak zajęcia. Ja popieram wpis który cię tak poruszył .

Nic mnie nie poruszyło,ludzie piszący tutaj nie są w stanie mnie obrazić,w ich ustach to komplementy,to sami zazdrośnicy żli ludzie,życzę im i tobie rownież ,aby was nie zabił ten jad,który w sobie nosicie.

Właśnie A potem takie dzieci przejmą sposób na życie po kochanych rodzicach.

Bzdura i jaszcze raz bzdura.

Nie piję. . A jakbym pił to za swoją pensje a nie za socjal 500 plus.

Kościół katolicki jako organizacja skrajnie radykalna, zacofana, antypolska, nosząca znamiona sekty i zorganizowanej grupy przestępczej czyli po prostu szkodliwa społecznie już dawno powinien zostać w Polsce zdelegalizowany.

Kaczyński chce zrobić

Myślę że Kaczyński zmierza w kierunku prawicowo - kościelnej dyktatury . Takiej samej jaka była w Hiszpanii i Portugalii. Dobrą stroną tego jest to że wiadomo jak to skończyło się dla kościoła katolickiego w tych krajach.

Niech nam panuje Jarosław milosciwo.

Tak jest,niech panuje,to gwarant suwerennosci Polski.

Żałujecie dzieciom trochę rozrywki i spacerów po straganach. Przecież to tylko kilka godzin. Wolicie Święto Róży czy inne imprezy gdzie trudno przejść Królewską, bo człowiek obija się o "degustatorów" piwa i ****icy. Kiedyś też byliście jak to nazywacie bachorami i też lataliście po straganach. A teraz kim jesteście ? lepiej nie mówić . Stragany to nic nowego tylko stara tradycja.

Każdą tradycję można zmienić.

Święto klientów MOPSÓW , ludzi notorycznie bezrobotnych , na garnuszku państwa.

Mam juz swoje lata i nie mogę sie nadziwic skad w ludziach tyle nienawisci mozgi macie po to zeby je używać mądrze a wy jadem tryskacie na wszystkich

Pieprzone mamuśki z pincet plusami kręcą się jak szczenie kupę. Powodzi się niedobom.

O,jaka kultura sztabowa,gorsza niż w rynsztoku,do pięt nie dorastasz tym matkom np.

Chołota kupuje wiejski chłam za socjal.

A jaki ty jesteś dobrze zorientowany.Byłeś tam.

Miastowy dworus haha

Do roboty nieroby a nie liczyć na socjal.

Łaźą z tymi bachorami tam i z powrotem kupując badziewie za odebrane zapomogi 500 plus owe.

O następna prostaczka.

Dziecko jest skarbem! Jak można nazywać Je bschosrem!

Pisz po polsku babo z targu.

Jak widać po wpisach to można

POtola totalna pluje na PiS, "pincet plus" przytula i łazi z bachorami PO mieście.

Tobie do bycia badziewiem 500 plus jest na pewno nie potrzebne rozwydrzony. bachorze

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także