Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Zmiany w centrum - na lepsze czy gorsze?

Wydarzenia 29-11-2018 Autor: agKCI
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (30)
Dodaj komentarz

Można by przedłużyć ulicę królewską do alei Jana Pawła i w przeciwnym kierunku Narutowicza do ronda. I ten kamienicę przy poczcie koniecznie trzeba odnowić. To najpiękniejszy budynek w Kutnie. Mieli byśmy dłuższą i piękniejszą starówkę. Proszę pomyśleć o tym.

Jeszcze przydało by się kilku policjantów ogarnietych którzy zaczną zwracać uwagę na rowerzystów łamiacych przepisy bo ścieżki są a rowerzyści i tak jeżdżą gdzie i jak im pasuje

Oj tak- popieram!!!

Należało by wyznaczyć pasy przy poczcie w stronę kościoła. Jadący tam prawą stroną "mistrzowie kierownicy" skręcają w lewo. Czy tak ciężko tym burakom zrozumieć, że jadąc drogą jednokierunkową chcąc jechać na wprost lub w prawo zajmuje się prawą część jezdni a skręcając w lewo lewą stronę?? Nazjeżdżało się przez lata wieśniaków i dlatego mamy burdel w tym mieście.

Pomysł może jest dobry tylko.... chaos niesamowity, skrecajacy w lewo zatrzymuje się a ten który jedzie prosto na parking niekoniecznie.

Jeżeli zlikwidowali zieloną strzałkę to bardzo dobrze. Wielu kierowców nie zatrzymywało się przed sygnalizatorem i skręcając w prawo wymuszali pierwszeństwo przejazdu oraz powodowali zagrożenie w ruchu. Popieram.

Niezatrzymywanie się na zielonych strzałkach w Polsce jest nagminne. Najbardziej niebezpieczne są skrzyżowania z przejazdem dla rowerów.

Pomysl fajny a fajnoej jeszcze byloby jesli droga yaka jak jest na krolewskiej moglaby sie konczyc za kosciolem

przejście przy poczcie to strzał w 10!

Pędzące auta ulicą Kościuszki będą lądowały na pieszych przechodzących tym właśnie przejściem BĘDĄ POWAŻNE WYPADKI i nie mówcie że kraczę .STRACH BĘDZIE TAMTĘDY PRZECHODZIĆ !!!!! TO NIE JEST UDOGODNIENIE TYLKO STWORZENIE OGROMNEGO ZAGROŻENIA TYM BARDZIEJ ŻE NA TAK KRÓTKIM ODCINKU NIE MA MOŻLIWOŚCI BY SKUTECZNIE POWIADOMIĆ KIEROWCĘ O KOLEJNYM PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH a tak na marginesie zimą właśnie ten odcinek ulicy Kościuszki jest najbardziej oblodzony !!!!I KTO WYMYŚLIŁ PRZEJŚCIE NA ZAKRĘCIE Z WIELOMA PASAMI !!!!!! TRZEBA BĘDZIE JESZCZE ZROBIĆ PRZEWĘŻENIE BY BYŁO BEZPIECZNIEJ A JESZCZE JEDNO CZAS ŚWIECENIA ZIELONEGO ŚWIATŁA DLA AUT JEST TAK KRÓTKI ŻE KIEROWCY DOCIĄGAJĄ DO 80 km/h ŻEBY PRZEJECHAĆ ŻYCZĘ POWODZENIA JEŚLI KTOŚ TAM WYCHAMUJE ZASKOCZONY OBECNĄ PSEUDO PRZERÓBKĄ .DLA BEZPIECZEŃSTWA LEPIEJ CAŁKOWICIE ZAMKNĄĆ RUCH KOŁOWY NA TYM ODCINKU .

powiedziałbym idiota, ale nie chcę obrażać idiotów..

Nie panikuj

Przejście przy poczcie - OK! Zmiana podziału pasów ruchu z 3 na 2 - BZDURA!!! A już zlikwidowanie sygnalizatora S-2 do skrętu warunkowego w prawo - DEBILIZM DO KWADRATU!!! Nie wiem kto taką organizację ruchu na tym skrzyżowaniu zatwierdził!!! Jakaś niemota, która siedzi sobie za biurkiem i pierdzi w stołek, a samochodem wyjeżdża raz w tygodniu i to tylko w niedzielę do kościoła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Likwidacja zielonej strzałki w tym miejscu jest spowodowana dostosowaniem istniejącej organizacji ruchu do obowiązujących przepisów. Już od kilku lat zabronione jest używanie zielonych strzałek w tej samej fazie sygnalizacji co zielonego światła na przejeździe dla rowerzystów w poprzek tej relacji. Takie rozwiązanie jest po prostu niebezpieczne, bo kierowcy zwykle nie zatrzymują się przed zieloną strzałką i wjeżdżają od razu na przejście dla pieszych i przejazd dla rowerzystów. W takim przypadku zauważanie i zatrzymanie się przed pieszym jest jeszcze osiągalne, bo pieszy porusza się wolno. Jednakże zatrzymanie przed jadącym rowerzystą jest już nierealne i z tego względu nastąpiła zmiana przepisów. Zmniejszenie liczby pasów ruchu z 3 na 2 nie spowoduje w tym miejscu problemów w płynności ruchu. Ruch jest tam na tyle mały, że i tak wszystkie samochody powinny opuścić skrzyżowanie w ciągu jednego cyklu światła zielonego.

99% samochodów skręca w lewo !!!!! a teraz nie skręcają tylko stoją w korku BRAWO !! JAK ZACZNĄ SKRĘCAĆ NA ZIELONYM TO ROWEŻYŚCI ZACZNĄ GINĄĆ

Gdy rowerzysta będzie jechał na wprost od kościoła w stronę miflexu a kierowca będzie skręcał w dół w aleje JP II wtedy nie zauważony rowerzysta będzie trafiał pod koła skręcającego i żadne przepisy nie uratują życia tego człowieka .TO BYŁ ZŁY POMYSŁ człowieka który jeździ rowerem a nie samochodem PANIE MIEJ GO W OPIECE GDYŻ SUMIENIE GO ZAGRYZIE

TAM BĘDĄ WYPADKI I TO STRASZNE a najbardziej poszkodowani będą rowerzyści do tej pory to skrzyżowanie było trudnym OD TERAZ TO SKRZYŻOWANIE TO KOSZMAR. !!!! nikt nie pomyślał co będzie jak zagapi się rowerzysta lub zwyczajnie pogubi się i zacznie jechać pod prąd.

Przestan juz mącic w drogach w Kutnie. Skad ta wiedza, że ruch w tym miejscu jest maly? Były wykonane jakies pomiary natężenia ruchu? Tak samo bzdurny pomysl jak ten o wyznaczeniu pasu dla rowerow na Narutowicza, kosztem zwezenia drogi. I tez ta sama spiewka "ruch maly, nic sie nie zmieni". Zmieni sie i to wiele, zakorkuje Podrzeczna i Sienkiewicza. Dla kilku rowerow ktore przejada ta sciezka, utrudnia sie poruszanie kierowcom samochodow po i tak juz waskich drogach w Kutnie. Polecam glosowac na inne projekty w KBO, niz te rowerowe absurdy.

A mnie najbardziej podoba się ta kupka piasku pozostawiona na pasie do skrętu w lewo oraz rowerzysta przejeżdżający przez przejście dla pieszych.

no to nowe miejsce na tworzenie się korków, jak był pas prosto i prawoskręt to samochody sie rozdzielały. Teraz jeden jadący prosto i tak blokuje tych co w prawo bzdura

Nie blokuje ponieważ i tak nie ma strzałki do prawoskretu

Jest ok. mam bliżej z parkingu na pocztę!

TO UWAŻAJ ŻEBY CIĘ NIE POTRĄCIŁ SAMOCHÓD PRZEJŚCIE JEST DŁUGIE I NIE WIDOCZNE TO SAMO CO BYŁO NA BARLICKIEGO TOKI SAM BŁĄD KONCEPCYJNY

Wszystko okej a nawet sprawniej Ale teraz by sie przydało wydzielone dwa pasy ruchu przy zjezdzie z ulicy Barlickiego w kierunku ulicy Wyszynskiego by nierobic haosu dla ,,januszy,, za kółkiem bo normalni kierowcy sobie poradzą Chodzi o lewo skret i jazde prosto i przy kościele w prawo

A co ze skwerem przy Shell. Nadal będziemy brodzili w błocie.

Paranoja!Na odcinku kilkudziesięciu metrów 3 przejścia.mamy do wyboru,jak się nie spiszymy to idziemy na światła.A jak czas nas goni idziemy na nowo wybudowane (na zakręcie).Proponuję przesunąć przejscie na alejach J.P. bliżej skrzyżowania i dołożyć dwa przejscia na ukos.Z plebani do Kauflandu. I będzie cacy.

Nie ma 3 przejść- są 2- jedno zostało zlikwidowane.

.....a jak dostać się do kościoła ?. Lepiej żeby były trzy przejścia jak dwa ale nie tam gdzie nie chodzą ludzie TO ZLIKWIDOWANE PRZEJŚCIE JEST BARDZO POTRZEBNE BY UNIKNĄĆ WYPADKÓW . zlikwidowaliście jeden problem a stworzyliście TRZY dużo poważniejsze

PRAKTYCZNIE ZLIKWIDOWANE ale nikt nie pomyślał o chordach wiernych pędzących z poczty do kościoła po wpłaceniu na radio Maryja LUDZIE TAM BĘDĄ PRZECHODZIĆ !!!! i żaden płot nie pomoże trzeba zrobić tam przejście bo wierni są jak pędzące antylopy w stadzie i będą ginąć pod kołami BARDZO GŁUPI POMYSŁ Z PRZERÓBKĄ W TEJ OKOLICY NIE PRZEMYŚLANYA KTOŚ GO ZAAKCEPTOWAŁ !!! BŁĄD !!!

W końcu ktoś pomyślał, ludzie i tak tam przechodzili na skróty do poczty.Fajny pomysł. Oczywiście znając ,,naszych", będzie fala hejtu, że nie potrzebne, po co itd. Jeszcze raz powtarzam dobry pomysł.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...