Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Zmiażdżony samochód na autostradzie. ''Wyciągaliśmy poszkodowanego z pojazdu''

Wydarzenia 27-09-2020 Autor: toza, OSP Lubień Kujawski Foto: OSP Lubień Kujawski
3

Osobowa toyota dosłownie wbiła się w bariery energochłonne autostrady A1. Na miejscu pracowała straż pożarna, policja i pogotowie.

Do tego wypadku doszło dziś w nocy, ok. godz. 00:30. Do zdarzenia doszło w powiecie kutnowskim, lecz było to tuż przy granicy z województwem kujawsko-pomorskim, dlatego na miejsce wezwano również strażaków z powiatu włocławskiego. W mediach społecznościowych relacjonują to druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubieniu Kujawskim.

- 27.09.2020r. o godzinie 00:32 zadysponowano naszą jednostkę do wypadku drogowego na autostradzie A1 (233 KM) w kierunku Łodzi. Był to rejon należący do województwa łódzkiego. Kierujący samochodem osobowym wbił się w bariery ochronne.  Po dotarciu na miejsce jako druga jednostka straży pożarnej pomagaliśmy wyciągnąć poszkodowanego z pojazdu, do którego dostęp był utrudniony. Ponadto dla bezpieczeństwa samochód utrzymywany był na lince, aby nie zsunął się głębiej do rowu – informuje OSP Lubień Kujawski.

Dowiadujemy się także, że poszkodowany został zabrany do szpitala w Kutnie. Autostrada przez pewien czas była zamknięta w kierunku Łodzi, później ruch odbywał się jednym pasem ruchu.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

"Błąd pilota"

hgfh ghgfh

Kierowcom w wieku 18 - 40 lat wydawać prawko na 1 rok z możliwością przedłużenia na kolejny po zdaniu odpowiednich egzaminów jeżeli taki/a osoba nie ma punktów karnych i mandatów. Konieczne badania psychologiczne i psychiatryczne. Część kierowców w tym przedziale wiekowym nie wie do czego służą kierunkowskazy w samochodzie. Nagminne korzystanie z telefonów komórkowych w czasie jazdy. Przekraczanie dozwolonej prędkości. Powodowanie stłuczek i wypadków itd. itd. ........

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także