Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA][AKTUALIZACJA] Dachował w polu, trafił do szpitala! "Był w stanie po użyciu alkoholu"

Wydarzenia 14-01-2020 Autor: ksz, toza Foto: toza
25

Około godziny 8:00 w Kucharach (gm. Krzyżanów) doszło do poważnego wypadku. Samochód wypadł z drogi i dachował w polu.

Na miejscu trwa wciąż akcja. Póki co nie są znane przyczyny zdarzenia, tak jak stan jednej osoby, która ma być poszkodowana.

[AKTUALIZACJA]

Policjanci zgłoszenie o tym zdarzeniu odebrali dokładnie o godz. 8.05.

- Kierujący citroenem 49-letni mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego dachował. Okazało się, że mężczyzna jest w stanie po użyciu alkoholu, miał w organizmie 0,3 promila - relacjonuje asp. szt. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Prowadzenie pojazdu w stanie po użyciu alkoholu nie jest przestępstwem, a wykroczeniem, za które grozi kara aresztu (do 30 dni) albo kara grzywny nie niższa niż 50 złotych.

Kierowca citroena trafił do szpitala. Trwa ustalanie jego obrażeń.

komentarze (25)
Dodaj komentarz

Ale urwał

To wstyd dla STSZAŁ iJUZIW i dla całych KUCHOR

A do czego, że się tak z ciekawości zapytam, on użył tego alkoholu - nogę nim nasmarował czy głowę, bo go rozbolała? "Po spożyciu" powinno być i to nie jest szczegół, a zasadnicza różnica zmieniająca zupełnie semantykę tekstu.

Kuchary to nie tylko miejscowość,to też stan umysłu.Chytre rolniki-obszarniki,bałory zacofane.Jeden drugiego za garść ziemi by zadusił .Tyrajta dalej w tej ziemi,do nocy najlepiej to tylko chlanie będzie jakąś radością dla was.John Deere na podwórku a we łbie średniowiecze.

I oszukańce ,w ludzi robią jak w konie za parę groszy.A jak tam kargul z pawlakiem i ich wojenka o miedzę?Ten z plamą na pysku to już wybitny wsiok.

uj.. tam z polem auta szkoda takie ładne jeszcze...

Kurła moje pole...

Cieszmy się że ten znany w Kucharach alkoholik - kierowca zrobił krzywdę tylko sobie, samochodowi i swej rodzinie. Jak wyjdzie ze szpitala i sie nie zmieni to może byc gorzej, np kogos zabije na drodze znowu jadąc po pijaku.

Wiecie ze jezdzil po pijanu i nie zglosiliscie teho wczesniej. Brawo

To UJ jeden...

Dwa łyki i nima bryki.

Chciala powiedziec dwie butelki?

super komentarzemoji

Remek ale rozdupczyłeś auto

Tara zaslonilista jak każdy zna numery dobre

Czy to Krzysiu J.??

Tego sie juz nie wyklepie

Jeśli chodzi o ścisłość to należałoby napisać po spożyciu ,a nie po użyciu alkoholu

No niekoniecznie. Jak masz nikłą wiedzę na dany temat, to lepiej nie zabieraj głosu i poczytaj przepisy.

Nie wiadomo czy po spożyciu może syropu na kaszel się człowiek napił..

A numery rejestracyjne widać...

I może być widać. RODO obowiązuje wobec ludzi, nie pojazdów.

A w jakim celu pokazują numery rejestracyjne? Czy po to ,żeby ustalić imię , nazwisko, miejsce zamieszkania i inne dane kierowcy?

Po numerach ustalono, że był po alkoholu. Jeszcze można ustalić nr butów, kołnierzyka, wzrost czy chodzi do kościoła itd. ........

A w jaki sposób chcesz ustalić po tablicach właściciela? Do tego typu rzeczy mają dostęp tylko trzy instytucje które również nie mogą ot tak tego robić. Widzę że tutaj po prostu właściciel tego pojazdu ma za złe że tablice były widoczne i sąsiedzi/znajomi mogli po nich skojarzyć kto miał czelność PIJANY jeździć. No cóż, wstyd aż boli.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także