Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA][AKTUALIZACJA] Wielki pożar domu pod Kutnem!

Wydarzenia 15-11-2019 Autor: toza
37

Około godz. 15 do kutnowskiej straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o dużym pożarze pod Kutnem. W płomieniach stanął budynek mieszkalny. W akcji bierze udział kilka zastępów straży.

Do pożaru doszło w miejsc. Nowe Sójki. Kłęby dymu widoczne są aż z DK 60. Na miejscu pojawiło się kilka zastępów straży i policja.

Nie wiadomo, czy ktoś został poszkodowany. Akcja gaśnicza wciąż trwa. Na miejscu widzieliśmy natomiast, jak strażacy z objętego ogniem budynku ewakuują dwa psy.

[AKTUALIZACJA GODZ. 16.23]

Na obecną chwilę na miejscu działa 6 zastępów - trzy z OSP i trzy z JRG

- Nie ma osób poszkodowanych, na szczęście w budynku nikogo nie było. Na dolnej kondygnacji znajdowały się jedynie dwa psy, które zostały uwolnione w trakcie akcji. W tej chwili trwa dogaszanie poddasza - mówi nam st. kpt. Mariusz Jagodziński, oficer prasowy KP PSP Kutno i p.o. dowódcy jednostki ratowniczo-gaśniczej.

Wkrótce więcej info.

komentarze (37)
Dodaj komentarz

Adam tak trzymaj pozdro.

Mieszkam na Wierzbiu i widze i wiem Samochód ani strażacy przez cały rok nie wyjechali do żadnego pożaru i to jest od wielu lat po co to wpompowywać kasę? To co jest niepotrzebne likwidować i przekształcać na inne potrzebne rzeczy dla Gminy

W Sojkach się pali a OSP Wierzbie gdzie było? Po co poszły setki tysięcy w te OSP jak i tak tam tylko są wesela haha parodia to mało lepiej było zrobić przedszkole z tego budynku a nie sale do imprez

Kolego sympatyczny jestem strażackiem z innej Osp, odpisuje na Twoje bzdury.Otóż to czy dana Osp ma wyjechac decyduje komenda Psp dlatego w pierwszej kolejności jadą jednostki Ksrg bo maja systemy powiadamiamia a to że macie pięknie wyremontowaną sale to tylko pozazdrościć bo jest chlubą waszej miejscowości.Jeszcze dodam że ona sama się nie wyremontowała ażeby zdobyć tak duże pieniądze strażacy musieli się bardzo długo nachodzic i poświecìc swój czas. Dlaczego Ty nie zostaniesz strażackiem mógłbyś się wykazać i w akcjach i przy remoncie remizy najprościej jest stać z boku komentować,krytykować a samamemu nie kiwnąć palecem.

Ze swojej chałupy zrób se przedszkole

Jaka była przyczyna pozaru?

Dla wiadomości wszystkich, pan Wójt był już po pracy i pozostali pracownicy też. Ludzie czego wy chcecie żeby władze gminne pracowały 24 godziny na dobę. Wszyscy ludzie pracujący idą do pracy, wychodzą i jadą do swoich spraw a urzędnicy w gminie nie bo muszą pracować bo społeczeństwo tego chce. Ludzie ogarnijcie się i zajmijcie się swoimi sprawami a nie sprawami innych bo wam się nie podoba że gmina się bawi czepcie się innych bo inni też się bawią i wam to nie przeszkadza. Wymagacie żeby wójt był przy pozarach, niedługo będziecie chcieli żeby wojt leczył ludzi, był waszym prawnikiem a na koniec może prał wasze gacie. W urzędach też pracują ludzie nie roboty też im się należy odpoczynek i jakieś odprężenie więc zanim coś głupiego napiszecie pomyślcie czy wy sami jesteście idealni i tacy pomocni

Nie wsciekaj się renatka

Urząd gminy z wójtem na czele ma służyć społeczeństwu, a nie odwrotnie.

Twój brak wiedzy w tym temacie mnie przeraża, a co np. z dawaniem ślubów cywilnych w sobotę przez urzędnika gminy, a co z odśnieżaniem dróg gminnych, a klęski żywiołowe na terenie gminy. Kto za to odpowiada jak nie urząd gminy i wójt?

Wójt to urzędnik a urząd to służba,w sytuacjach kryzysowych ma obowiązek być razem z potrzebującymi obywatelami od reszty urzędników gminy nikt tego nie wymaga

Pozdrawiam straż pożarną trzykrotnym pozdrowieniem strażackim: SIK SIK SIK .

Czy prawdą jest, że kumple z wojska obstawili po cichutku gminę na umowach zlecenie ?

Jak czytam wasze komentarze to mi jest was żal. Szkoda że tych co najwięcej się odzywaja na temat pracy strazaka to nawet by nie wiedzieli za co mają się zabrać.

Z tego co sie orientuje to w tamto miejsce woda nie plynie z hydroforni gminy strzelce a z hydroforni w Żurawiencu wiec gmina Kutno.ALe to prawda ze był czas gdzie nie bylo czym gasic.

Widzę, że tu jest tyle znawców wszystkiego, ale jak dochodzi co do czego to Straz ze wszystkich zawsze jest pierwsza na miejscu i to właśnie wam pierwszym w potrzebie ratuje życie czy tez może w przyszłości będzie (nie życząc oczywiście tego nikomu, najlepiej żeby wszystko było dobrze) A więc nie rozumiem pisania takich zbednych komentarzy...

Też mam takie zdanie. Uważam, że straż jest zawsze pierwsza i najbardziej zaangażowana. Mam wielki szacunek dla strażaków.

No tak ludzie stracili dobytek życia i dach nad głową, a wspaniała redakcja publikuje X zdjęć z tej nie czarujmy sie tragedii robiąc z tego sensację. Nie lepiej było by zorganizować dla tych ludzi zbiórkę pieniędzy, a nie robic jakis artykuł. Żal i rozczarowanie...

a nie poyślałeś o tym, ze dzieki temu, że o takich rzeczach sie pisze ktos inny może to zobaczyc, przeczytać i pomóc tym ludziom? poza tym czy redakcje są od robienia zbiórek? one chyba mogą te zbiórki nagłaśniać i w ten sposob pomagać. oprócz tego nie widzę tu żadnej sensacji, to informacja jakich wiele w telewizji, gazetach i jakiś innych portalach. W tym przypadku do kci bym sie nie czepial

Do "widza" na pewno się lepiej znasz na tym co robi straż pożarna, uratowali nie jednemu życie, więc na pewno sa profesjonalistami i wiedzą co robią.

Boziuu mieszkam niedalego tego pana i to wszystko widzialam wspolczuje

Strażak w oknie ,a pali się w całkiem innej części poddasza.

Wiadomo już ze Ty byś wszedl w ogień...

Dziwne_ kilka zastępów , a tu jeden strażak na drabinie przez okno na poddasze podzja wodę z prądownicy, a kilkunastu strażaków biega po podwórku, zy to tak powinno wygladać?

Podaj im adres to na akcji u Ciebie będą pozowali do zdjęć. Ryzykują życie i wiedzą co robić

Pisz poprawną polszczyzną, czy insynuujesz ,że strażacy źle pracują? Oni narażają swoje zdrowie i życie. Może szukali wody ?

Kumple z Włocławka wszystko naprawią

Straszna katastrofa, współczuję , ale z tego co słychać podobno nie było wody w hydrantach. A co robi w tym czasie osoba odpowiedzialna z to ? Czyli gmina Strzelce?

A może ktoś napisać u kogo to

Straszna tragedia człowiek pracuje całe życie na swój wymarzony dom a tu chwilą i dobytku nie ma po prostu tragedia

Dlaczego nie ma wody w hydrantach? Kto za to odpowiada?

Za to odpowiada gmina Strzelce i wójt.

Dlaczego niema wody w hydrantach p.poz mieszkaniec

wyrazy współczucia dla rodziny i brawa dla strażaków

Straszna tragedia, i to tuż przed samą zimą.

Wyrazy współczucia dla poszkodowanych którzy stracili dach na głową i to przed zimą emoji

Dobytek życia.. Współczuję

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także