Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA/WIDEO] Auto wypadło z drogi i dachowało w rowie. Są poszkodowani

Wydarzenia 14-05-2019 Autor: ez, toza
12

Po godzinie 13:00 na drodze na terenie kutnowskiej strefy przemysłowej doszło do wypadku. Osobowy fiat wypadł z drogi i dachował w rowie.

Do zdarzenia doszło w okolicach ronda krzyżującego ulicę Wschodnią i Drogę Krajową nr 92. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn Fiat Punto na kutnowskich numerach rejestracyjnych wypadł z drogi i dachował w przydrożnym rowie.

Na miejscu działała straż pożarna, pogotowie i policja. Jak udaje nam się dowiedzieć, są poszkodowani, którzy trafili do kutnowskiego szpitala - dwie kobiety. Wciąż trwa ustalanie przyczyn wypadku.

Wkrótce więcej informacji.

Jak ustalili mundurowi, kierująca Fiatem Punto kobieta nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Na szczęście obrażenia jakich doznały uczestniczki zdarzenia są lekkie więc ostatecznie była to kolizja zakończona nałożeniem mandatu karnego na kierowcę.

komentarze (12)
Dodaj komentarz

Kopernik. ty stary juhu

jestem pijany i 'jade' wozem . dużym wozem.

Wiadomo, że jest to sorbent a do czego miał tutaj służyć? Auto nie zderzylo się z żadnym samochodem tylko wpadło do rowu więc jaki olej miał wyciec? Pewnie coś było rozlane na drodze wcześniej co spowodowało poślizg...

Do Słuchacz . To coś wysypane mistrzu to „sorbent” . Służy do neutralizacji plam oleju i substancji ropopochodnych . Najczęściej używany przez straz . To tak dla objaśnienia . 

Szkoda Punciaka. Mi służyła wiernie aż się rozleciala ???? Super autko było, naprawdę. Smigala jak trzeba.

przyciemnione tylne szyby=idiota lub młody kierowca

Jedno i drugie

Czy ty wiesz co ty piszesz ...człowieku walnie się w łeb. A może zainteresujesz się i pomyślisz że to coś co zostało wysypane spowodowało poślizg. A nie przyciemniane szyby. Spróbuj ruszyć mózgiem ????

Przyciemnione tylne szyby ma też policja w nie oznakowanych radiowozach no i co z tego...hehe

jak wyżej

Nie wiem gdzie ty człowieku widzisz tylne szyby przyciemnione

Nie panikujcie z tym hejtowaniem.Bo robią gorsze rzeczy,a wy sracie żarem.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także