Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA/WIDEO] Czesław Śpiewa z kutnowską młodzieżą

Wydarzenia 10-01-2019 Autor: toza Foto: foto: toza, wideo: Jacek Boczkaja
23

W Kutnowskim Domu Kultury odbył się dziś koncert obecnej gwiazdy, Czesława Mozila i przyszłych gwiazd, czyli utalentowanej wokalnie młodzieży z Kutna. Sala widowiskowa wypełniła się po brzegi.

Mowa o projekcie „Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości”, w którym dzieci ze szkół muzycznych z całego kraju akompaniują muzykowi. W przypadku Kutna to podopieczni Młodzieżowego Domu Kultury.

Artysta podkreślał, że Kutno w realizacji tego przedsięwzięcia odegrało niezwykle istotną rolę i było przykładem dla innych miast.

- Miałem taką fanaberię, żeby zaprosić różną młodzież i zrobić różne piosenki. Piosenki może trochę dziwne, inne, niekoniecznie te same, które co rok lecą w telewizji. Spotkałem panią Katarzynę, która prowadzi ten cudowny chór, więc przyjechałem i zrobiłem taki „pilot”. Mówiono mi, że będzie beton - „nie rób tego Czesławie, będziesz spotykał nauczycieli, miejsca, gdzie będzie mur, gdzie nikt nie będzie chciał z tobą współpracować, wiadomo, jaki masz wizerunek”. A ja mówiłem „Przecież uczyłem w szkole muzycznej jak miałem 19 lat, pracowałem w przedszkolu” Słyszałem „Ale kto o tym wie? Jesteś panem z telewizji, nawet nie umiesz płynnie po polsku mówić”. A tutaj była totalna otwartość – mówił w trakcie grudniowej wizyty w Kutnie Czesław Mozil.

O projekcie artysty pisaliśmy TUTAJ. To niecodzienny, adwentowy pomysł Czesława Mozila, w którym nasze miasto dzięki Katarzynie Karolak-Rojewskiej odgrywa bardzo ważną (a może nawet najważniejszą) rolę.

Poniżej wideo autorstwa Jacka Boczkai.

 

komentarze (23)
Dodaj komentarz

Zorganizujcie koncert Śpiewajacej Rodziny Kaczmarków,zaproście ich do Kutna.

O wow! Serio! A kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem. Mnie by się nie chciało tego szukać, ale każdy ma inne hobby. Ja tam wolę żyć ! Czesław to zwykły człowiek. Każdy kiedyś błądził. Ty nie ?

kto ma rozum, ten często błądzi kto ciągle szuka winy ten zabłądzi niech życie płynie zgodnie z własnym sumieniem kierując się odruchu sercem bo jestem grzesznikiem i o tym wiem o tym wiem, że jestem grzesznikiem jestem grzesznikiem i o tym wiem grzesznikiem jestem tak to wiem

Portal prawy.pl o Cześku Mozilu: Mozil to alkoholik, narkoman, seksoholik, autorytet „GW” i młodzieży (ma zacięcie do młodych dziewczyn). – Przepraszam Rzeszów. 2 Marca 2013 wyszedłem na scenę mocno pijany w klubie Wytwórnia (…) „SZALEŃSTWO RZESZÓW” stało się już u Nas w zespole kultowe – pisał po pewnym koncercie. – spałem z trzycyfrową liczbą kobiet (…) dziewictwo straciłem w wieku 16 lat. Jest zdeklarowanym seksoholikiem ocierającym się o pedofilię, bo lubiącym młode dziewczyny – Jak ona jest młoda i piękna, a ja jeszcze będę ją traktował z szacunkiem, to chyba nic złego w tym, że spędzimy cudowną noc razem. (…) Nie szkodzi, że ma 17 lat, byleby wyglądała młodo – opowiadał Jakóbiakowi w programie 20 m2 Łukasza, zanim na koniec ową kawalerkę zdemolował za nazwanie go „Cześkiem”. Można tylko dodać, że dobrze, że 17, a nie jak inny pieszczoch salonu Roman Polański 12 lat. Pochwalił się także, że uprawiał seks na placu zabaw i w… kościele. – Nie było penetracji, był petting. I to było w kościele św. Anny w Danii – opowiadał wyraźnie z siebie dumny. Z tego samego miejsca oburzony miał wynieść wydruki wywiadów z Marysią Sokołowską, 17-latką, która nazywała Donalda Tuska zdrajcą. – Ostatnio byłem w kościele św. Anny (…) Wchodzę i widzę jakieś religijne ulotki, polskie psalmy i nagle znajduję dosłownie taaaaki stos wydrukowanych wywiadów z tą 17-letnią dziewczyną z Gorzowa Wielkopolskiego, która nazwała Tuska zdrajcą. I naprawdę, ja nie mam żadnego problemu, to może sobie leżeć, tylko niech to nie leży, k***a mać, koło psalmów w kościele! – opowiadał „GW”. Ciekawe, bo wcześniej mocno wspierał Adama Darskiego, szydząc na swoim profilu facebooku z Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. To z kolei nie przeszkodziło mu 25 kwietnia 2014 roku śpiewać „Pieśń o szczęściu” w trakcie koncertu poświęconego Janowi Pawłowi II. Teraz promuje klipem „Nienawidzę cię Polsko”, wcześniej brał udział w „Kocham cię, Polsko”. Opowiadał, że nie płakał po Smoleńsku, ale pewnie miał łzy w oczach, kiedy źli antysemici, którzy musieli wyjść z ekranu w trakcie „Pokłosia” na forach internetowych piszą „Mozil, ty Żydzie. Jaruzelski cię wywalił z Polski w 1968. Musiałeś wrócić?”. – W Polsce jest tradycja antysemityzmu. Przeniósł się z przystanków autobusowych do internetu. Oficjalnie nie wypada być antysemitą. Ale anonimowo, hulaj dusza. – płacze w niezawodnej „GW”. Jest też zdeklarowanym ćpunem – sam się przyznał do wciągania twardych narkotyków, a kokaina stała się tematem jego piosenki „krucha blondynka”.

haha benis in bagina emojiDDD

a kim ty jesteś by innych osądzać?

To głupiec

Koncert bardzo fajny. Wiele wartościowych słów padło ze strony Czesława,takich na jakie nawet nie zwraca się uwagi. Szacunek. Jest tylko jedno ale. Ciągle widać te same dzieciaki. A tyle zdolnych dzieci z tyłu.czemu nie dano szansy komuś innemu? Szkoda. Wielka szkoda.

do Kutnianin: chyba masz nie spełnione ambicje. o jakim nie daniu szansy mówisz. żadne z dzieci mdk-owskich nie śpiewa źle, ale są dzieci które śpiewają lepiej; są dzieci które mają lepsze warunki głosowe, bo im Bóg lub jak kto woli natura dała; są dzieci które więcej ćwiczą. mam wrażenie że przy okazji każdego koncertu z udziałem MDK masz te same pretensje...rozumiem, że Twoje dziecko też śpiewa i jest właśnie tym, któremu nie dano szansy... a Ty zamiast cieszyć się z tego, że śpiewa; że sprawia mu to przyjemność; że występuje na scenie to jesteś sfrustrowany i nie dowartościowany... tylko Ci współczuć. pozdrawiam i życzę bardziej pozytywnego podejścia do życia

Mylisz się bardzo. Nie trzeba być na koncertach. Wystarczy patrzeć na zdjęcia i wszystko jasne. Ale tak było jest i bedzie. A opinie takie słychać wszędzie. Nie słyszy ten kto nie chce ich słyszeć.

wszędzie też słychać opinie o tym, kto powinien grać w reprezentacji w piłkę, kto powinien być w kadrze A skoczków... wszyscy dokoła znają się na wszystkim lepiej niż trenerzy, selekcjonerzy... to takie proste - załóż swoją sekcję czegokolwiek, trenuj dzieciaki i wystawiaj zgodnie ze sprawiedliwością społeczną - np. każde po 4 minuty... a prawdziwym fachowcom daj prowadzić swoje sekcje wg ich najlepszej wiedzy, wykształcenia i doświadczenia...

Dokładnie tak...Tam nie ma dzieci "żle" śpiewających a pokazuje się ciągle te same dzieciaki...tylko szkoda ich bo one to widzą i mają żal...

Tam na czele są FAWORYZOWANE dzieci Swity Kutna i Pracowników Urzędu Miasta!!!!!

Najważniejsze to poszukać dziury w całym... zawsze jakieś pretensje, zawsze coś nie tak. Widać niektórzy mają taki cel w życiu...

Tak ciągle coś nie tak bo ciągle to samo kolego. Szansy innym nie daje się wogóle.

Najlepiej by było, jakby każdy po linijce zaśpiewał. Jak w przedszkolu... Zamiast się cieszyć, ze dzieciaki miały super występ, to liczmy z zegarkiem kto ile śpiewał solo, a ile w chórze, kto trzymał mikrofon i w którym rzędzie stał. Małostkowość na poziomie ekspert

Ten cały Czesław to normalny nie jest

Żaden normalny artysta (wykonawca) nie śpiewa z tabletu, bo to zwyczajnie jest słabe.

Wypełniona,tylko zdjęcie zrobione przed rozpoczęciem..A koncert super fajny . 

Wszystkie bilety wykupiono więc nie wiem o co Ci chodzi. Projekt cudowny angażujący wrażliwych i mądrych ludzi. Pogratulować talentu młodzieży,a Czesławowi odwagi, że coś takiego zrobił w czasach medialnej papki ,disco polo i gołych tyłków w teledyskach. Brawo i szacun.Szkoda, że mnie nie było.. Może za rok?

Właśnie widać jak wypełniona jest sala po brzegi!! Jaki koncert taka widownia.Pokazuje to drugie zdjęcie!!!

Ale Ty tępa dzida jesteś. Zdjęcia robione PPRZED koncertem, powtórzę glabie PRZED koncertem, wtedy kiedy publiczność WCHODZI do sali i SIADA na swoich miejscach. Na imprezach dla motłochu tego się nie praktykuje, więc może nie wiesz. Jeśli kiedyś będziesz na jakimś wydarzeniu kulturalnym to pamiętaj. Siadasz na miejscu, które masz wykupione /jest to wydrukowane na bilecie/, nie lecisz po piwsko i nie drzesz lapy w rytm disco polo. Trudno będzie Ci się pewnie odnaleźć w takiej nietypowej dla prostakow sytuacji Ale głowę do góry. Obserwuj i ucz się manier.

Ty tępy Keksie zobacz nagranie VIDEO, tam zobaczysz jaki był tłok na sali

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także