Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA/WIDEO] Groźny wypadek pod Kutnem! Trzy osoby ranne, w akcji śmigłowiec pogotowia

Wydarzenia 19-05-2019 Autor: ez.
26

Ten weekend nie należy do najspokojniejszych dla kutnowskich służb. Tym razem policja, pogotowie ratunkowe i straż pożarna a także LPR udały się do Woźniakowa, gdzie około godz. 17:30 doszło do bardzo groźnie wyglądającego zderzenia dwóch pojazdów.

Na jednym ze skrzyżowań zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku tego pojazdy wpadły do rowu. Na miejsce natychmiast zadysponowano zastęp z JRG Kutno i OSP Wroczyny, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policję.

Z informacji przekazanych od dyżurnego kutnowskiej straży pożarnej wynika, że trzy osoby zostały poszkodowane - dwoma zajął się ZRM, zaś do rannej 16-letniej dziewczyny wezwano śmigłowiec pogotowia.

Jak z kolei poinformował nas dyżurny KPP w Kutnie, jeden z uczestników zdarzenia miał dostać krwawienia z głowy - tak wynikało z treści zgłoszenia, zaś 16-latka, którą przetransportowano śmigłowcem do szpitala, najprawdopodobniej doznała urazu biodra.

Na miejscu występują utrudnienia, ruch odbywa się wahadłowo.

[AKTUALIZACJA]

Z ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że kierowca skody, 18-letni mieszkaniec Kutna, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa kierującej fiatem stillo. To doprowadziło do zderzenia, którego siła uderzenia była tak duża, że samochody wylądowały w przydrożnym rowie.

komentarze (26)
Dodaj komentarz

Osoby podróżujace skodą oraz fiatem lub ich rodzinę proszę o kontakt zbrojek.j@wp.pl

Witam, bardzo proszę o kontakt rodziców poszkodowanej w wypadku 16-latki. Mój adres e-mail: arudecka1@wp.pl Pozdrawiam

W wypadku brało udział 6 osób w Skodzie były 4 osoby a w tym drugim samochodzie 2 i pies . Przeżycie takiego wypadku jest masakryczne . A zachowanie Pani z samochodu stlio którą najprawdopodobniej była kierowcą było negatywne bo zamiast zobaczyć czy nikomu nic się nie stało to wysiadla i zaczęła krzyczeć na ludzi że skody że jest ich pies z tyłu, który też nie był przystosowany do jazdy ponieważ nie miał pasów a oczywiście zwierzęta też muszą mieć pasy w samochodzie . 

Widocznie piesek byl kims wazniejszym dla pani niz tylko pieskiem . 

Pies tez widocznie powinien mieć pasy, ale przede wszystkim pasażerowie jak i kierowca ze skody także powinni mieć pozapinane, po coś jednak one są, ale cóż jak kierowcy nie potrafią stosować się do znaków ani nie dbają o swoje bezpieczeństwo to później wychodzi płacz i lament

Każdy miał pasy że skody

Na pierwszym miejscu policja powinna zabrać prawo jazdy piratowi z okoli Stanisławowa jeżdżącego siwą toyotą ze sportowym wydechem.Na prostej od Gnojna do przystanku na Wożniakowie nigdy nie jedzie poniżej 150km/h a tam jest teren zabudowany.

Tylu ludzi z komentujących brało udział w wypadku? ?? To jest dopiero dziwne.

Na tej drodze to chyba progi zwalniające co 500 m i na stałe patrol policji. Kierowcy nic sobie nie robią ze znaków, ograniczeń prędkości i zasad ruchu drogowego. Tirom zakaz wjazdu a jeżdżą, droga podporządkowana ale po co się zatrzymać przecież to wioska, po co zwolnić przeciez tu prawie nic nie jezdzi, po co jechać prawa strona jezdni lepiej ściąć zakręt. Ludzie wyobraźni trochę!!!!

A powiedz mi czy my jechaliśmy szybko ? my 40 a drugi kierowca ile 100 czy 120 wiec ...

Przy 100 czy 120 stilo wygladalo by zupelnie inaczej. Chyba ci sie predkosci pomyliły

Brałem udział w tym wypadku, samochody stały zaparkowane i nagle był błysk i wypadek... dziwna sprawa...

Ja wiem ale tu chyba nie chodzi teraz o to kto to był, tylko jaki jest teraz ich stan

Skoda nieźle pędziła . Chyba tylko szrot ja czeka.

Skoda niezle pędziła... Niestety to mija się z faktami. To stilo nie dostosowało prędkości do jazdy i tyle w temacie. W skodzie licznik zatrzymał się przy prędkości 51km/h bodajże, a w stilo zapewne było więcej. Prawda jest taka ze większość ****a wie a się wpierdala pozdro.

No dziwne bo skoda rozwalona totalnie a stilo drasniete. Przy 50 tak by wygladalo auto nie mozliwe

Zresztą jak mogła pędzić skoro chwile wcześniej jest zakręt. Napewno nie przekroczyła dopuszczalnej prędkości

Mógłbyś wziąć pod uwagę to, że nie każdy samochód zbudowany jest z takiego samego materiału. W skodzie blacha nie jest taka twarda. Wez pod uwagę to gdzie znalazła sie skoda a gdzie stilo. a wydaje mi się że jakby skoda jechała 70 km/h to chyba nie obróciło by jej praktycznie o 180 stopni. Ale jak zawsze eksperci internauci wiedzą za wszystkich lepiej. Powiedz mi gdzie jest informacja, że zbliżasz się do drogi "głównej" czy jak to nazwać. Znak A-7 zakryty za koroną drzewa... I jak zawsze w internecie sami doświadczeni kierowcy i niemylący się ludzie. Każdemu się zdarza. Pozdrawiam

Czy ktoś wie kto to był?

Nikomu nie życzę takiego przeżycia brałam w tym udział i szok jest masakryczny ????????

Brałem udział w tym wypadku Ale inne osoby traktują bardziej zwierzęta niż osoby który zostały poszkodowane. Ważniejsze jest życie zwierzęcia niż ludzkie

Jak była wina zwierzęcia to nie ,,żałujemy '' bydlęcia.

Zależy od człowieka ( w sensie czy jest jakimś chamem to wtedy sam bym najpierw zwierze uratował)

Każdy z poszkodowanych był w stanie wyjść o własnych siłach z samochodów. Niestety piesek nie miał takiej możliwości

Ktoś wie kto miał ten wypadek

Troje ludzi. Napisano przecież.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także