Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA/WIDEO] Szlachetne Paczki jadą do potrzebujących! Odwiedziliśmy kutnowski sztab

Wydarzenia 07-12-2019 Autor: toza
11

Trwa najbardziej wyjątkowy weekend w roku. Dziś od samego rana wolontariusze Szlachetnej Paczki wysyłają dary do potrzebujących rodzin. Wybraliśmy się do ich sztabu żeby zobaczyć, jak ich praca wygląda „od kuchni”.

Magazyn ze Szlachetnymi Paczkami tradycyjnie znajduje się w budynku I Liceum Ogólnokształcącego. Właśnie stamtąd wyjeżdżają transporty do rodzin, których w tym roku jest prawie 40.

Wolontariusze mogą liczyć na dobre słowo i wsparcie od wielu osób, które chętnie odwiedzają kutnowski sztab. Wśród nich znalazła się m.in.  delegacja z Urzędu Miasta na czele z wiceprezydentem Jackiem Boczkają. Magistrat tradycyjnie włączył się w akcję wręczając potrzebującej rodzinie m.in. 2 tony węgla.

- Szlachetna Paczka jest wspaniałą ideą. Kiedy w Kutnie jeszcze nie było sztabu woziliśmy paczki do Piątku. To bardzo fajna inicjatywa i cieszę się widząc tyle tych paczek dla osób potrzebujących. Serce rośnie, że mieszkańcy naszego miasta włączają się do tej akcji. Oby tak było zawsze – mówił wiceprezydent Jacek Boczkaja.

W darach wysyłanych do rodzin z naszego powiatu znajduje się cały wachlarz potrzebnych rzeczy. Są to m.in. artykuły spożywcze i chemiczne, ubrania, buty, zabawki, opał, czy sprzęt gospodarstwa domowego.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Ceny w spożywczaku tuż przed Wigilią - JAK U JUBILERA. Ceny mieszkań za kadencji PiS – poszły w górę o 20 %. A czekają nas jeszcze, odwlekane drakońskie podwyżki ceny energii elektrycznej. FIKCJA KTÓRĄ NAS MAMI PiS O tzw. PAŃSTWIE DOBROBYTU MA KOŃCZĄCY SIĘ OKRES PRZYDATNOŚCI. Koniec z robieniem nas w wała.

Przygotowanie wigilijnych potraw w tym roku będzie o 7 proc. droższe niż przed rokiem. To największy wzrost cen od 12 lat.

Z uwagi na rosnące ceny za żywność i inne wartości niezbędne do życia, w tym roku nie będzie mnie stać na datki na szlachetną paczkę

To weź się w końcu za pracę.

Skąd wiesz, że nie pracuje? Pewnie z dużo większym pożytkiem dla społeczeństwa niż ty. Tylko co ja mogę komuś dać jak inny mi zabrał? Ktoś wcześniej napisał, że Wigilia będzie w tym roku droższa niż w tamtym.

Po co ci wigilia?przecież to tradycja katolicka i taka nienowoczesna, zasciankowa,.

Za wrogie deprecjonowanie JEDYNIE SŁUSZNEJ LINII PROGRAMOWEJ jedynie słusznej partii PRAWO itd SPRAWIEDLIWOŚĆ - vicka z Kutna - nijakiego Boczkaję, należy, bez zbędnych ceregieli postawić przed trybunałem suwerena, znaczy się nas. Czy ten vicek Boczkaja, przeoczył, że u nas najważniejsi z ważnych ogłosili, że mamy już w Polsce dobrobyt a konkretnie - POLSKĄ WERSJĘ PAŃSTWA DOBROBYTU - i nie może być u nas miejsca na jakiekolwiek, powtarzam - na jakiekolwiek dziadowanie. Jakiekolwiek zbieractwo - nawet i tzw. paczek - to pospolita DYWERSJA jedynie słusznej linii programowej naczelnika Kaczyńskiego i jego poganiacza wielbłądów - Morawieckiego

Zacznij się leczyć.

Psychiatra - czy ty przypadkiem nie masz spóły z poganiaczem wielbłądów - Morawieckim?

Magistrat to węgiel kupił że składki od pracowników ,czy z "naszych podatków?

pracownicy tez ludzie, składali sie jak chcesz wiedzieć, a ty pewnie ani złotowki nie dałes tylko krytykujesz

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także