Rejestracja i logowanie

[ZMIANA] Młody, zdolny, kutnianin - oglądajcie go na szklanym ekranie!

Wydarzenia 14-11-2017 Autor: agKCI
11

Choć nie uważa się za magika, to pewnie według wielu ludzi, z którymi współpracował, tworzy prawdziwe czary. O kim mowa? Łukasz Kaca to prywatnie skromny chłopak z... Kutna, a służbowo wybitny specjalista, trener i przedsiębiorca.

Komunikacja interpersonalna, wywieranie wpływu na ludzi czy właściwe prezentowanie się nie mają przed nim tajemnic. Młody kutnianin jest przedsiębiorcą, prowadzi firmę szkoleniową. 

- Szkolę ludzi głównie ze sprzedaży, negocjacji i odczytu ludzi. To ostatnie mam także przyjemność czasem wykładać na SWPS w Warszawie. Pomagam również ludziom w nauce komunikacji i prezentowania siebie - mówi Łukasz Kaca.

Nie bez powodu informacja o działalności Łukasza pojawiła się na naszych łamach, bo już niedługo będziecie mieli okazję oglądać kutnianina w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiada o... no właśnie, sami zobaczcie. 

Łukasz prowadzi również bloga, na którym dzieli się z czytelnikami swoimi obserwacjami codziennego, pozornie zwykłego życia każdego człowieka. Jak sam twierdzi, jest to działalność hobbystyczna, ale nie mniej ważna.

- Piszę tam o rzeczach, które zauważam każdego dnia. W życiu prywatnym i na szkoleniach - w życiu zawodowym - mówi.

Okazuje się, że pasja, która jednocześnie stała się sposobem na życie Łukasza, przejawiała się już w dzieciństwie i czasach szkolnych.

- Faktycznie zawsze byłem wygadany, ale dużo świadomości komunikacyjnej nabrałem w dorosłym życiu poprzez szkolenia. Dodatkowo sporo zrobiła też muzyka bo miałem swój zespół, w którym grałem na gitarze i śpiewałem. To daje trochę obycia z ludźmi - opowiada.

Łukasza można oglądać w poniedziałkowym odcinku TVN-owskiego programu śniadaniowego od godziny 8:00. Koniecznie podzielcie się wrażeniami! 

[Zmiana] Początkowo emisję programu z udziałem Łukasza Kacy planowano na wtorek, 14 listopada, jednak została przesunięta na najbliższy poniedziałek, 20 listopada.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Niepoważny kmiotek.

Wielki człowiek, wielki człowiek! Kutno jest dumne, niech cała Polska doceni, przykład dla wszystkich!

O, o, o, w stolicy młody celebryta sławi gród Nad Ochnią! Brawo, brawo, tego nam trzeba!

Przeginacie, jaka to zmiana? Nas na barana?

Widać po komentarzach że w tym Kutnie sami zazdrośnicy. Niczego się nie dorobili i gniją w zacofanym Kutnie to chociaż hejta napiszą na chłopaka który wychował się w Kutnie i robi karierę w stolicy. Idioci

Przestań obrażać mieszkańców Kutna, zacofańcu! Zacofaniem jest pogląd, jakoby praca czy prowadzenie działalności gospodarczej w Warszawie jakoś szczególnie nobilitowało człowieka i miało większą wartość niż np. w Kutnie. Wszędzie można wykonywać wartościową i dobrze płatną pracę, również w Kutnie (jedynie proporcje dostępności określonych miejsc pracy są różne). Coachingu natomiast nie zaliczam do szczególnie przydatnych i potrzebnych zajęć i jestem przeciwny stawianiu na piedestale ludzi, którzy zawodowo lub hobbystycznie zajmują się opowiadaniem tych śliskich bzdur. To zajęcie równie przydatne jak praca akwizytorów czy nagabywaczy telefonicznych (oczywiście ze współczuciem dla ludzi, którzy tym nagabywaniem muszą się zajmować z konieczności życiowej, a nie z wyboru).

tak jest, poza tymi bzdurami niewiele potrafi, coś wiem na ten temat uczy handlowców choć pracując ponad rok w jednej firmie nic nie sprzedała

Po co w ogóle ten artykuł? Przecież to człowiek, który od dawna mieszka w Warszawie, nie ma nic wspólnego z Kutnem życiowo ani zawodowo, a zapytany prawdopodobnie wyparłby się, że tu kiedykolwiek mieszkał. Notabene zajrzałem na jego blog. Płytkie przemyślenia, niechlujny styl, błędy redakcyjne, interpunkcyjne, ortograficzne. Odnoszę wrażenie, że jeśli ktoś na niczym się nie zna, ale umie dużo mówić (chociaż pisać już niekoniecznie), to zostaje "kałczem" i bierze kasę ze szkoleń unijnych za mówienie o niczym, byleby płynnie i okrągłymi zdaniami. Jest wielu zarówno obecnych, jak i byłych mieszkańców Kutna, którzy zajmują się pracami o wiele istotniejszymi intelektualnie i społecznie, a zajmujecie się kimś, czyim osiągnięciem jest zrobienie sobie fotki z Filipem Chajzerem - notabene podobnym "intelektualistą", a jak się niedawno przekonaliśmy, również hipokrytą i homofobem.

GGGAAAAYYYYYY

Bara, bara taka para.

towarzystwo tego pana na 1 zdjęciu to akurat antyreklama...

dodaj komentarz
Czytaj także