Rejestracja i logowanie

Znów paliło się w Krzyżanówku. „Cały czas prowadzimy działania”

Wydarzenia 22-03-2019 Autor: ez. Foto: poglądowe
9
Znów paliło się w Krzyżanówku. „Cały czas prowadzimy działania”

Pierwszy pożar na wysypisku śmieci w Krzyżanówku wybuchł wczoraj około godz. 6 rano. Na miejscu było aż 8 zastępów, które gasiły go przez dwie godziny. Tego samego dnia po południu do straży znów wpłynęło zgłoszenie, że w tym samym miejscu zaczyna tlić się ogień. Do 2 pożaru doszło dziś przed godz. 1, a na miejscu wciąż działa straż.

Zgłoszenie do kutnowskiej straży wpłynęło około godz. 1. Na miejsce udały się dwa zastępy - jeden z JRG w Kutnie i OSP Krzyżanów. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że odpady płoną w tym samym miejscu, co poprzednio.

- Działania prowadzone są cały czas w tym samym miejscu. Występują tam żarzenia ognia, które się ujawniają dlatego koparka pracuje cały czas i przegrzebuje sterty odpadów - informuje nas st. kpt. Mariusz Jagodziński, oficer prasowy KP PSP w Kutnie.

komentarze (9)
Dodaj komentarz

Hola, soy la señorita María Guadalupe de Nuevo México y me gustaría compartir un testimonio sobre cómo obtuve mi préstamo a través del Sr. Clifton Ryan. Obtuve un préstamo de $ 60000 a una tasa de interés del 2%. NOTA: Es confiable y genuino, y está acreditado para prestar a una gran cantidad de personas, por lo que si está interesado en obtener un préstamo, comuníquese con él para obtener más información. VIA CORREO ELECTRÓNICO: ryancliftonfirm@gmail.com

A gdzie obowiązkowy monitoring i nagranie z "samozapłonu"?

W związku z monitoringiem podnieśli stawki za śmieci, a tutaj ani monitoringu a kasę się pobiera.

Fajnie że kilka razy w ciągu doby płoną te same śmieci na tym wysypisku?? Może znowu samozapłon?

Co sugerujesz? Uważasz, że ktoś specjalnie podłożył ogień? Weź sie pierdolnij w łeb człowieku, przy tej pogodzie i warunkach nie trudno o samozapłon.

Tak to jest płaci się za segregacjie śmieci teraz zrobili ceny poszły do góry a jak zbierają to wrzucają wszystko do jednego (smieciarki) później wyrzucają i to się nazywaja porządki kasa do kieszeni.

Unia Europejska chce wyeliminować silniki spalinowe zakaz palenia węglem bo wilki trujacy smog a może niech zaczną od wyeliminowania wysypisk które klka razy w roku się wypalaja i ściągania śmieci z zagranicy bo zapach wypalania plastiku na wysypisku wcale nie wpływa na nasze zdrowie więc jak troszczycie się tak bardzo o nasze zdrowie to nie tylko scigajcie Kowalskich lecz również firmy biorące potężne pieniądze i robiąc sobie miejsce

Po jakiemu to jest napisane??

Po mulzumansku

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także