Rejestracja i logowanie

Związek żąda wyższych wynagrodzeń dla nauczycieli. Jest wniosek w Sejmie, rusza zbiórka podpisów

Wydarzenia 13-02-2020 Autor: ksz, Głos Nauczycielski
Związek żąda wyższych wynagrodzeń dla nauczycieli. Jest wniosek w Sejmie, rusza zbiórka podpisów
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (31)
Dodaj komentarz

Te nauczyciekie . nieroby to niech się wezmą za pracę a nie znów zaczynają mącić kosztem uczniów.

dlaczego kci pokazuje to indywidum oni znikli z ekranu telewizyjnego

No tak i może jeszcze strajk, który będzie wspierał Pan Wdowiak...tak wspierał, tak wspierał, że jego decyzją nie wypłacono nauczycielom ani złotówki rekompensaty ze środków które UM dostał na nauczycielskie pensje!!!

Broniarz i jego zachcianki państwo nie głupie, a papier wszystko przyjmie.

Po co kształcić obateli, ciemnota nie stwarza problemów, głosuje za 500+ i emeryturą o 5 zł wyższą!!!

Popieram Was nauczyciele! Trzymam kciuki za powodzenie waszych starań.

Znowu zaczyna, awanturnik dziadyga

Oho... nierób i pasożyt się uaktywnił... jak zwykle przed wyborami. Znowu chce coś dla siebie ugrać. Przecież nauczycieli to on ma gdzieś, dla niego liczy się tylko kasa i ciepły dożywotni stołek

Już bezrobotna tepa masa nierobów pisowskich wyciera sobie mordy nauczycielami. No tak... edukację ukończyło się na szkole podstawowej więc można frustrację wylewać na forum. Tylko tyle możecie.

Pan dlaczego nie w pracy? Odbijanie karty się znudziło? Lepiej stać co miesiąc w UP podbijać ubezpieczenie na kolejny miesiąc?

Skąd to przekonanie ze nie jestem w pracy. Janie byłbyś Pan naprawdę rozczarowany. Proszę nie mierzyć wszystkich miarą pisowca.

Pracodawca sprawdził Twoje wykształcenie zanim zatrudnił? Trzeba być niezłym imbecylem aby nazywać osobę o imieniu "Janusz", Janem emoji smutne Twe życie że każdy kto jest przeciwny Twym słowom musi mieć odmienne poglądy polityczne. Nie ważne za kim jestem ja czy Twa osoba - nie interesuje mnie to nawet. Głupoty nie oszukasz, imbecylem zostaniesz nadal nawet jeśli jednego roku będziesz za PO, drugiego za PiS, a trzeciego za SLD.

Skoro jesteś w pracy, to zajmij się tym za co ci pracodawca płaci a nie hejtowaniem w necie...

Broniarz żąda , państwo daje i tak do końca rządów PIS. Wygra PO to żądania tego platformerskiego sługusa się zakończą.

Kasa poszła na emerytów , żeby wiedzieli ba kogo głosować , nauczyciele znów na końcu kolejki po podwyżkę .

"Drodzy nauczyciele", pamiętajcie że Wasza praca to nie tylko dyktowanie uczniowi podręcznika do zeszytu, zadawanie prac domowych i umawianie kartkówek/sprawdzianów na jeden termin z innymi przedmiotami. Waszym obowiązkiem jest również przekazywanie swojej wiedzy, dbanie o to aby uczeń wychodząc z lekcji rozumiał to co było tłumaczone jak i w chwili gdy potrzebuje pomocy to ją otrzyma. Nauczcie się prowadzić tak zajęcia aby w chwili z dzwonkiem kończyły one się dla Was jak i uczniów. Nie róbcie ani sobie, ani im dodatkowej pracy w domu. Jest to za trudne? Biedronka czy Lidl boryka się z brakiem personelu, lepiej płacą i nie trzeba się użerać z dzieciakami... czyżby nie same korzyści? Podwyżkę i premie otrzymuje się za efekty. Z roku na rok Wasze efekty przekazywania wiedzy są co raz bardziej słabsze. W kilku krajach UE nauczyciel nie otrzyma premii w chwili gdy uczniowie nie osiągnął minimalnego progu wyników, dlatego tam się starają. Tutaj macie totalną samowolkę, byle by tylko odbębnić lekcje i do domciu. Smutne, ale prawdziwe.

"co raz bardziej słabsze"? Na języku polskim pan/i raczej nie uważał/a.

Janie... problem polega na tym że nauczyciel bez problemu poradzi sobie pracujac w biedronce. Niestety już ktoś taki jak ty nie ma możliwości intelektualnych by podołać pracy nauczyciela. Nie chcąc znęcać się nad wypocinami, które wydzieliles i analfabetyzmem, którym wielu podobnych do ciebie zaszczyciłeś rozmowę uważam za zakończoną.

Zgadzam się z ."tez nie nauczyciel" i zigi.

no nie wiem, w takim dyskoncie ciągle są jakieś zmiany nie to co w matematyce czy w biologii czy w geografii gdzie zawsze 2+2=4 a kontynentów zawsze 7, no i 8 godzin dziennie w dyskoncie trzeba pracować

Mijasz się z prawdą. Nauczyciel w biedronce może najwyżej dostać szoku. Jak to bez przerwy co chwile ? Bez klepania tego samego materiału od pierwszego dnia pracy po emeryturę ? 8 h a nie 3-4h w pracy?????? Bez 3 miechów wakacji , 2 tygodni ferii ???Szybciutko by taki nauczyciel zatęsknił za du.po godzinami w szkole.

Jasne...cha, cha, cha! Forum wszystko przyjmie nawet największą bzdurę. Widać, masz poklask wśród niewykształconych towarzyszy.

no nie mogę..znowu podwyżki znowu za 18 godzin pracy...a ja pracuje w administracji i mam pensję od stycznia jak pani woźna, sprzątaczka....zarąbiście... masakra!!

jeszcze wyższe? Są tacy co zarabiają średnio ale nie każdemu się należy podwyżka bo jak ktoś zarabia 80 000 zł brutto rocznie to chyba powinno wystarczyć

nauczycielska bieda - ahahahahahaha. Większego steku bzdur dawno nie czytałem. Do roboty nygusy a jak bieda w zawodzie to się go zmienia - do szpadla ludzi potrzebują nygusy.

milcz psie, bananie, glonojadzie....

stać cię na neta ? no popatrz - podobno taka bida i nędza hahahahaha

bida i nędza intelektualna to jesteś ty....

Czas,… k..rew i złodziei. Piękny czas początku XXI wieku w Polsce. Możesz być szują i sku...elem, matkojebcą i mordercą , burdelowym tatką i komunistyczną świnią , damskim bokserem i pedofilem w sutannie –To wszystko jest mało istotnym dupcynglem jeśli jesteś NASZ , SWÓJ, PREZESOWSKI . Odwrócimy kota ogonem i będziesz świętym, a z twego wstydu ukręcimy ci aureolę. Głosuj jak ci każemy a my zagwarantujemy ci , że bycie ku... i złodziejem to w Pislandii przywilej i powód do dumy i chwały. Udowodnimy Tobie i wszystkim niedowiarkom że CZARNE JEST BIAŁE i ch..., że inni mówią inaczej. Udowodnimy ci ,że kasa nie śmierdzi nawet jak jest ukradziona. Pod warunkiem że jest przelewana na twoje konto . Udowodnimy ci że konformizm a wierność to to samo i że się opłaca. To nie są bluzgi ,… Ja, SUWEREN , po prostu wami władcami rzygam.

Zrobiłeś taki czeski błąd że świadczy o Tobie.

Nie chlaj tyle wódy to i rzyganie cię ominie.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...