Rejestracja i logowanie

Zwłoki zakopane w ogródku. To poszukiwany mężczyzna?!

Wydarzenia 12-11-2019 Autor: toza Foto: archiwum, poglądowe
13
Zwłoki zakopane w ogródku. To poszukiwany mężczyzna?!

Tragicznego odkrycia dokonano wczoraj w sąsiednim powiecie łęczyckim. Na jednej z posesji w Świnicach Warckich znaleziono zakopane w ogródku zwłoki mężczyzny. Nieoficjalnie mówi się, że może to być poszukiwany przez policję od około 2 lat mężczyzna. O sprawie poinformował nas Czytelnik.

Policja potwierdza, że w miejscowości rzeczywiście znaleziono zakopane zwłoki na jednej z posesji. Jak mówi asp. Mariusz Kowalski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy, ze względu na dobro śledztwa służby nie mogą udzielić żadnych dodatkowych informacji.

Sprawy nie komentuje też łódzka prokuratura.

- Na ten moment nie komentuję tej sprawy – usłyszeliśmy od Krzysztofa Kopani z prokuratury okręgowej w Łodzi.

Nieoficjalnie mówi się, że zwłoki to ciało zaginionego przed 2 laty mężczyzny. Sprawa ma charakter rozwojowy i będziemy na bieżąco informować o niej na KCI.

fot. archiwum, poglądowe

komentarze (13)
Dodaj komentarz

88952634'||'

88952634s3

88952634-0

88952634'`"(

KCI- kutnowskie centrum informacyjne... Więc po ****a piszecie o Łęczycy !!!

Bo już bidoki nie mają o czym pisać,chyba że o cenie pietruszki na targu.

ale zyje ????

Jasne, znaleźli żywe zwłoki.

ale kozak bez oddychania dwa lata pod ziemia

Dla dobra śledztwa nie wypowiem się na tym forum

no to chłop zakwitł w ogródku

Chyba w Świnicach Warckich,analfabeci z KCI.

Jaka to miejscowosc? Nie podano nazwy.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także