Rejestracja i logowanie

Żychlinianin na gościnnych występach - włamał się do domu i ukradł... alkohol

Wydarzenia 15-05-2018 Autor: ez/KPP Gostynin Foto: poglądowe
4
Żychlinianin na gościnnych występach - włamał się do domu i ukradł... alkohol

W jednym z domów jednorodzinnych na terenie gminy Szczawin Kościelny doszło do włamania i kradzieży kosztowności. Sprawą zajęła się policja, którą trop doprowadził do 30-letniego sprawcy mieszkającego w Żychlinie.

Dzięki dochodzeniu prowadzonemu od końca kwietnia policjanci z posterunku w Pacynie ustalili i zatrzymali podejrzanego mężczyznę, który włamał się do domu jednorodzinnego znajdującego się na terenie gminy Szczawin Kościelny.

- Sprawca włamania, do którego doszło w końcu kwietnia tego roku, wybił szybę w oknie domu jednorodzinnego. Ukradł kilka butelek markowego, drogiego alkoholu oraz pamiątki rodzinne, które dla ich właściciela miały dużą wartość sentymentalną - informuje Dorota Słomkowska, oficer prasowy KPP w Gostyninie.

Prowadzący śledztwo funkcjonariusze z Pacyny ustalili, że sprawcą włamania jest mieszkający w Żychlinie 30-letni mężczyzna. Kilka dni temu został on zatrzymany. Przedstawiono mu zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności. 30-latek  przyznał się do stawianych mu zarzutów.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

W sumie racja niech sąsiednie miasteczka występują na swoich stronach informacyjnych. Co drugi trzeci wpis dotyczy innego miasteczka co tak naprawdę jest takie średnie. Niech zostają opublikowane jakieś akcje co osobniki z Krośniewice czy Żychlina robią w Kutnie, a nie co tam się dzieje .....

KCI (KUTNO) PO CO KOMU WIEDZIEC CO SIE TAM DZIEJE...

10 lat??? Za co? Komuś coś się stało?? Masakra

Marcel J. z Żychlina to Ch*j

dodaj komentarz
Czytaj także