Rejestracja i logowanie

Andrzejki w telewizji – co warto oglądać?

Biznes 20-11-2017 Autor: Ogłoszenie
0
Andrzejki w telewizji – co warto oglądać?

Andrzejki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko wśród uwielbiających wróżby dzieci, ale także u dorosłych. Przypadające na noc z 29 na 30 listopada święto to fantastyczna okazja nie tylko do urządzenia imprezy, ale także do zorganizowania małego wieczór filmowego, bo program telewizyjny obfituje w wiele ciekawych propozycji.

„Piękna i bestia”

Najnowsza wersja (premiera odbyła się w marcu zeszłego roku) jednej z najpopularniejszych baśni to świetna propozycja na wieczór andrzejkowy. Gdzie można będzie ją zobaczyć? Seans rozpocznie się o godzinie 20:10 na dostępnym w ofercie Telewizja Światłowodowa HBO. Film ma charakter familijny, więc z powodzeniem można go obejrzeć także z dziećmi. Dlaczego warto zwrócić uwagę na „Piękną i bestię”? Produkcja, podobnie jak andrzejkowe wróżby, ma bardzo tajemniczy klimat i zostałą przygotowana z dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły. Historia miłości uwięzionej Belli i skrywającego sekrety bestii opowiedziana została zgodnie ze znaną od wieków fabułą, a całość urozmaicono niesamowitą muzyką i wpadającymi w ucho piosenkami.

„Anioł śmierci”

W andrzejkowy wieczór nie będzie pociech? Można więc spędzić go w towarzystwie horroru „Anioł śmierci”, który będzie emitowany na antenie Ale kino+. Na czym skupia się historia z filmu? Akcja dzieje się po II wojnie światowej. Ewakuowana ze zniszczonego niemieckimi bombardowaniami Londynu grupa sierot trafia do opuszczonego od lat domu na Węgorzowym Wzgórzu, gdzie szybko okazuje się, że nie jest jednymi zamieszkującymi go lokatorami. Film jest kontynuacją „Kobiety w czerni”, produkcji ze znanym z filmów o Harrym Potterze Danielem Radcliffem, ale do zrozumienia fabuły nie jest konieczna znajomość poprzedniej części. „Anioł śmierci” to fantastyczny wybór na wieczór filmowy ze znajomymi, którzy lubią się bać.

„Warcraft: Początek”

Lubisz filmy przygodowe? A może najbardziej interesują Cię produkcje oparte na popularnych grach i komiksach, w których elementy świata realnego przewijają się z tymi nadnaturalnymi? W takim razie na pewno będziesz dobrze bawić się na filmie „Warcraft: Początek” (emisja rozpocznie się o godzinie 19 na Canal+). Ta jedna z najlepszych adaptacji gier komputerowych w ostatnim czasie oferuje wszystko to, co dobry film rozrywkowy powinien – świetnych bohaterów, dobrze zmontowane sceny, interesujące dialogi, ale przede wszystkim 2 godziny zmieniającej się jak w kalejdoskopie akcji, która jest w stanie zainteresować każdego.

Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone.
Czytaj także