Rejestracja i logowanie

Kulinarne zmagania uczniów "Jedynki"

Edukacja 11-12-2017 Autor: ez/E. Górczyńska, M. Jaszczak Foto: nadesłane
0

Grudzień to czas przygotowań do świąt, który nierozerwalnie łączy się z pieczeniem pierników, których zapach dodaje magii Bożemu Narodzeniu. Uczniowie klasy 3 G wraz z wychowawczynią Ewą Górczyńską i pedagogiem Magdaleną Jaszczak postanowili trochę tego magicznego, świątecznego zapachu wnieść do szkoły.

W Mikołajki uczniowie gościli w ZS nr 2 w Kutnie, gdzie wspólnie ze starszymi koleżankami i kolegami z pierwszej klasy kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych dekorowali świąteczne pierniki. Nad właściwym przebiegiem prac czuwała Monika Gasik. Wspaniałe efekty wspólnej pracy wszyscy podziwiali, po czym je skonsumowali. Na szczęście, dzięki zapobiegliwości opiekunek, część pierników udało się zabrać dla rodziców, by pochwalić się pracą.

Komentarze
komentarze (0)
Dodaj komentarz
UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także