Rejestracja i logowanie

Będą dawcami szpiku

Edukacja 14-12-2017 Autor: ez Foto: nadesłane
6

W Zespole Szkół Nr 4 w Kutnie-Azorach odbyła się rejestracja potencjalnych dawców szpiku.  W Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma białaczkę, czyli nowotwór krwi. Tę diagnozę słyszą rodzice małych dzieci, młodzież, dorośli. Bez względu na wiek – każdy może zachorować.

Jesteśmy dumni z tego, że do grona potencjalnych dawców dołączyli także uczniowie i nauczyciele z ZS Nr 4. 

Młodzi ludzie coraz częściej i chętniej rejestrują się na potencjalnych dawców szpiku kostnego. W ZS Nr 4 również nie zabrakło chętnych także wśród pedagogów. Cała akcja odbywała się pod patronatem Fundacji DKMS, która działa w Polsce od 2008 roku. I Ty możesz pomóc. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy.

Komentarze
komentarze (6)
Dodaj komentarz

Która czarna bo sa dwie

ta czarna warta jest grzechu

czarna chcesz być ciężarna?

Vixa balet pieedolniecie

oo ta z witonii

Która jest z Witonii?

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także