Rejestracja i logowanie

Bal w „Zaczarowanym lesie”

Edukacja 26-01-2018 Autor: ez/PM nr 8 Foto: nadesłane
0

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

W czwartek, 25 stycznia przedszkolaki z  Przedszkola Miejskiego Nr 8 „Promyczek” w Kutnie bawiły się na balu w „Zaczarowanym lesie”. Tego dnia już od rana za progami placówki pojawiły się kolorowe postacie. Można było spotkać królewny, księżniczki, wróżki, czarownice, myszki, delikatne motylki, pszczółki i biedronki. Na leśną polanę zjechali także rycerze, liczni policjanci, przybyli nawet dinozaur i tygryski, które bawiły się w towarzystwie wilka. Zajrzeli tu również Indianie, Spiderman z Batmanem i Elza z Lodowej Krainy.

Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci, które wirowały w tańcu. Uczestnicy balu mogli wykazać się swoimi talentami tanecznymi, brać udział w zabawach i konkursach proponowanych przez wodzirejów. Największy zachwyt wzbudziły pokazy tańca breakdance zaprezentowane w zaczarowanym lesie. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Czytaj także