Rejestracja i logowanie

Aniołkowe Granie w „Niezapominajce”

Edukacja 29-01-2019 Autor: ez./Niezapominajka
0

Dzieci wraz z rodzicami z Przedszkola Miejskiego nr 17 „Niezapominajka” pod opieką Anety Barylskiej i Anny Pałczyńskiej przystąpiły w tym roku po raz pierwszy do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Aniołkowe Granie". Głównym celem projektu jest integracja środowisk przedszkoli, szkół i placówek opiekuńczych, a przede wszystkim niesienie bezinteresownej pomocy.

Podsumowaniem projektu był koncert charytatywny dedykowany wychowankom i opiekunom Placówki Wychowawczo - Opiekuńczej „Tęcza”. W koncercie wzięli również udział uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Kutnie. W trakcie uroczystości wręczone zostały dary zebrane w przedszkolu dla dzieci z placówki. Koncert dostarczył wszystkim emocji i wzruszeń, a jego hasłem przewodnim były słowa Jana Pawła II  - „Człowiek jest wielki, nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także