Rejestracja i logowanie

Bal w „Zaczarowanym lesie”

Edukacja 26-01-2018 Autor: ez/PM nr 8 Foto: nadesłane
0

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

W czwartek, 25 stycznia przedszkolaki z  Przedszkola Miejskiego Nr 8 „Promyczek” w Kutnie bawiły się na balu w „Zaczarowanym lesie”. Tego dnia już od rana za progami placówki pojawiły się kolorowe postacie. Można było spotkać królewny, księżniczki, wróżki, czarownice, myszki, delikatne motylki, pszczółki i biedronki. Na leśną polanę zjechali także rycerze, liczni policjanci, przybyli nawet dinozaur i tygryski, które bawiły się w towarzystwie wilka. Zajrzeli tu również Indianie, Spiderman z Batmanem i Elza z Lodowej Krainy.

Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci, które wirowały w tańcu. Uczestnicy balu mogli wykazać się swoimi talentami tanecznymi, brać udział w zabawach i konkursach proponowanych przez wodzirejów. Największy zachwyt wzbudziły pokazy tańca breakdance zaprezentowane w zaczarowanym lesie. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.

Komentarze
komentarze (0)
Dodaj komentarz
UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także