Rejestracja i logowanie

„Jak kocha to poczeka”. Policjanci rozdają kierowcom serduszka

Edukacja 14-02-2019 Autor: ez. Foto: policja.pl
0
„Jak kocha to poczeka”. Policjanci rozdają kierowcom serduszka

Dla funkcjonariuszy Walentynki to doskonała okazja, aby przypomnieć wszystkim, nie tylko tym zakochanym, że pośpiech tak jak w miłości i na drodze nie jest wskazany. Nadmierna prędkość nadal pozostaje jedną z głównych przyczyn wypadków, w tym tych najtragiczniejszych w skutkach. Dbajmy więc o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu - zwolnij, jak kocha to poczeka.

Dzisiaj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego podczas kontroli w szczególny sposób będą przypominać o tym, jak duże niebezpieczeństwo niesie ze sobą przekraczanie prędkości. Kierujący otrzymają zapachowe serduszka ze specjalnej limitowanej edycji: Zwolnij: jak kocha to poczeka! Warto zdjąć nogę z gazu i bezpiecznie dojechać do celu, tym bardziej, jeśli czeka tam ukochana osoba.

- To kolejny już rok tej wyjątkowej akcji skierowanej nie tylko do zakochanych. Zawsze spotyka się z pozytywnym odzewem a zapachowe serduszko zawieszone w samochodzie każdego dnia przypomina aby nie przekraczać dozwolonych prędkości - informuje KPP w Kutnie.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także