Rejestracja i logowanie

Policja na półkoloniach - rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie

Edukacja 04-07-2018 Autor: ez/KPP Kutno Foto: KPP Kutno
4

W ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą” kutnowscy policjanci odwiedzają dzieci odpoczywające na półkoloniach organizowanych na terenie miasta Kutno.

Tematem wiodącym jest bezpieczny wypoczynek nad wodą, bezpieczne zachowanie na drodze, w domu, czy na placu zabaw. Spotkania takie odbyły się już na półkoloniach zorganizowanych przez Kutnowski Komitet dla Bezrobotnych, Stowarzyszenie „ Wspólny Dom”, które organizuje warsztaty letnie dla dzieci. Podczas spotkań policjanta z KPP w Kutnie przekazuje dzieciom i młodzieży wiedzę na temat tego jak reagować w sytuacjach zagrożenia, do kogo zwracać się o pomoc. Dzieci wypoczywające na półkoloniach otrzymują upominki w postaci książeczek profilaktycznych mówiących o bezpieczeństwie. Akcja będzie kontynuowana do końca sierpnia 2018 roku.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

to kiedy na oficerke?

Oby nigdy! Gdzie był konkurs na jej stołek?

Pani Policjantka mogła wytłumaczyć dzieciom jak rozpoznać pedofila w sutannie ! 

Pani policjantka niestety nie nadaje się do spotkań profilaktycznych. Mówi z automatu, nie nawiązuje żadnego kontaktu z odbiorcami. Po prostu recytuje tonem pouczającym swoje kwestie. Słucha się tego ciężko, jak pouczenia a nie z ciekawością. To pewnie mila kobieta i dobra funkcjonariuszka, ale nie w roli prowadzącej spotkania profilaktyczne.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także