Rejestracja i logowanie

„Stok nie dla bałwanów”. Policja ogłasza konkurs dla dzieci i młodzieży

Edukacja 08-02-2019 Autor: ez./KPP Kutno
0
„Stok nie dla bałwanów”. Policja ogłasza konkurs dla dzieci i młodzieży

Funkcjonariusze zachęcają do udziału w konkursie dla dzieci i młodzieży, który polega na zilustrowaniu Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS pn. „Stok nie jest dla bałwanów”.

Organizatorem konkursu jest Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, Stołeczna Grupa Wojewódzka IPA oraz Fundacja PZU.

W konkursie mogą wziąć udział prace wykonane indywidualnie lub zespołowo (maksymalnie do 3 osób) w dwóch kategoriach wiekowych:

kat. I - wiek: 5-10 lat (rysunek, fotografia),
kat. II - wiek: 11-16 lat (plakat, fotografia).

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 1 marca 2019 r. pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką rysunkową, malarską lub pracy fotograficznej pozwalającej na utrwalenie obrazu na arkuszu o formacie A3 i przesłanie jej na adres Biura Prewencji Komendy Głównej Policji wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia podpisaną przez opiekuna prawnego.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 8 marca 2019 r., termin zgłaszania prac mija natomiast 1 marca br.

Zapraszamy do udziału. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także