Rejestracja i logowanie

Świąteczne kolędowanie w „Stokrotce”

Edukacja 15-12-2017 Autor: ez/Anna Olesińska Foto: nadesłane
0

W Przedszkolu Miejskim „Stokrotka” w Kutnie zawitał Ludowy Zespół Wokalno – Instrumentalny „Leszczynianki”. Dzieciaki miały okazję wysłuchać pięknych polskich kolęd w ich wykonaniu.

Spotkanie odbyło się w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Magia Świąt Bożego Narodzenia naszego regionu”. Zaproszeni goście zagrali i zaśpiewali kolędy. Występ zachwycił dzieci i dorosłych. Wszyscy włączyli się do wspólnego kolędowania. Było to dla przedszkolaków duże przeżycie oraz okazja do kultywowania tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

Komentarze
komentarze (0)
Dodaj komentarz
UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także