Rejestracja i logowanie

Szkoła Podstawowa nr 2 zaprasza do grona swoich uczniów.

Edukacja 09-03-2018 Autor: agKCI/SP2
6

Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego zapraszają  do klas pierwszych na rok szkolny 2018/2019.

- Zapewniamy profesjonalną kadrę pedagogiczną, ciekawe zajęcia, możliwość zapisania do gromady zuchowej ZHP, szkolnego koła origami.  Uczniowie  objęci są opieką logopedyczną, psychologiczną i pedagogiczną. W szkole funkcjonuje świetlica oraz stołówka.  Stawiamy  na edukację poprzez zabawę i  doświadczenia.  Nawiązaliśmy stałą współpracę z  Młodzieżowym  Domem  Kultury, Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną oraz Muzeum Regionalnym, pozwala nam to  na wzbogaceni  oferty edukacyjnej o zajęcia prowadzone przez wysokiej rangi specjalistów.  Nasi uczniowie osiągają sukcesy w konkursach miejskich, powiatowych i ogólnopolskich. Stawiamy na stworzenie jak najlepszych  warunków do wszechstronnego rozwoju dziecka - wyliczają pracownicy szkoły.

Komentarze
komentarze (6)
Dodaj komentarz

Droga Izo.. a po ósmej klasie rozstanie się z kolegami i będziecie wspólnie bardzo płakać a życia nauczy się gdzie...powróci do dwójki... dajcie dzieciom żyć w klasie nie decydujecie za innych a potem macie problemy... i wypisujecie takie głupoty....jak dzieciak sobie nie radzi to winni inni trzeba innych przeniesć a dziecku zaserwować nauczanie indywidualne....tak jest w dwójce małe klasy ....szkoła mało rozwojowa....

A mała klasa to jakiś problem? Mam do wyboru klasę 26 osób i klasę 15 osób. Którą wybiorę? Hmm... oczywiście, że mniejszą.

Każda szkoła to oferuje co 2emoji Jak są mądre i grzeczne dzieci w klasie i kulturalni rodzice to w każdej szkole dziecko się dobrze poczuje. W każdej szkole są sukcesy i współpraca z instytucjami. A hejtują problemowi i niedostosowani ludzie, jak zwykle.

Jak najbardziej polecam dwójkę ! 

Nie wiem czy najlepsza ale na bank lepsza od sp 1, syn chodzi do niej od wrzesnia, wczesniej przez 6 lat chodzil do sp1 i r9znica jest ogromna, oczywiscie w sensie pozytywnym, przede wszystkim kadra pedagogiczna, ktora potrafi uporac sie z nie jednym klopotem, czego w jedynce nie bylo niestety, nauczyciele, pedagog a nawet sam dyrektor czesto nie potrafili brzydko mowiac ogarnac kilku dzieciakow z problemami, przez co poszkodowana byla wiekszosc uczniow z danej klasy. Tak akurat byli w klasie mojego syna, ale nie tylko. A do tego to mieszanie klas po zerowce, potem po czwartej klasie, jakas paranoja, dziecko co jakis czas musi sie aklimatyzowac w nowym srodowisku jak by nie moglo chodzic od pirrwszej do szostej ( teraz juz do osmej) klasy z jednym skladem. Z dwojki jestesmy MEGA zadowoleni

Mysterix Złe oceny masz ? czy pracujesz w konkurencyjnej szkole ? 

dodaj komentarz
Czytaj także