Rejestracja i logowanie

Uczniowie z Mieczysławowa na Narodowej Wystawie Rolniczej

Edukacja 04-12-2018 Autor: ez./ZSCKR Mieczysławów
1
Uczniowie z Mieczysławowa na Narodowej Wystawie Rolniczej

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. M.Rataja w Mieczysławowie w dniach 30 listopada - 2 grudnia brał udział w Narodowej Wystawie Rolniczej na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Była to wystawa zorganizowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W trzech pawilonach prezentowały się szkoły rolnicze, których organem prowadzącym jest MRiRW, urzędy marszałkowskie, organizacje branżowe i gospodarstwa agroturystyczne oraz koła gospodyń wiejskich. Na stoisku szkoły pojawiły się elementy promujące miasto Kutno oraz Święto Róży.

Podczas targów odbywały się również liczne degustacje, pokazy kulinarne, konkursy, zabawy i animacje dla dzieci. Można było oglądać ekspozycje prezentujące historyczne i współczesne maszyny rolnicze oraz najnowocześniejsze urządzenia, takie jak np. drony, które wykorzystują system GPS do nawożenia upraw. Odbywały się również liczne konkursy dotyczące ekologii. Wystawa ta była przeglądem współczesnych osiągnięć w rolnictwie, a także pokazaniem tradycji i dziedzictwa polskiej wsi.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Ciekawe czy te uśmiechy szczere bo obłuda jedzie co za szkola

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także