Rejestracja i logowanie

[WIDEO] Nauczyciele z Gołębiewka pompują w szczytnym celu. Pomagają małej Zosi

Edukacja 25-06-2020 Autor: bnp
4
[WIDEO] Nauczyciele z Gołębiewka pompują w szczytnym celu. Pomagają małej Zosi

Nominacja przyjęta, zadanie wykonane! Rada pedagogiczna Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Gołębiewku właczyła się do akcji #GaszynChallenge.

 

- Dziękujemy za nominacje Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Gołębiewku do udziału w akcji #GaszynChallenge! Wyzwanie przyjmujemy. Cel jest szczytny - pomoc małej Zosi - komentuje rada pedagogiczna.

Link do zbiórki - KLIK.

Rada pedagogicza SP w Gołębiewsku nominowała:
- Radę Pedagogiczną ze Szkoły Podstawowej w Byszewie
- Radę Pedagogiczną ze Szkoły Podstawowej w Strzegocinie
- Radę Pedagogiczną ze Szkoły Podstawowej we Wroczynach

komentarze (4)
Dodaj komentarz

i tacy nauczyciele ucza dzieci????moze czas na badania ich skierowac???

DZIEŃ DOBRY; Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy wszystkie rodzaje usług pożyczkowych: pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe, pożyczki hipoteczne, pożyczki samochodowe, pożyczki konsolidacyjne, pożyczki na spłatę rachunków i wiele innych. Potrzebujesz pożyczki na sfinansowanie swojego projektu? Możemy wesprzeć cię pożyczką na realizację twoich projektów, takich jak: budowa twoich domów, biur, gospodarstw rolnych, a także finansowanie twoich projektów turystycznych, twojej firmy lub projektu, na który potrzebujesz finansowania zewnętrznego. Potrzebujesz funduszu inwestycyjnego? Możemy inwestować w twoje duże projekty. Jest to zarezerwowane dla firm poszukujących inwestorów do finansowania swoich projektów badawczych, projektów nieruchomości, przejęć i innych potrzeb biznesowych. WYBIERZ NAJLEPSZE OPCJE POŻYCZKI TERAZ !!! Aby uzyskać więcej informacji o naszych usługach, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego adresu e-mail: novaglobalfinances@gmail.com Co oferujemy; Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe. Oferujemy zarówno pożyczki zabezpieczone, jak i niezabezpieczone, a także możesz ubiegać się o pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe według bardzo rozsądnej stopy procentowej. Możemy pomóc! NOVA GLOBAL FINANCIAL SERVICES jest spółką zależną jednej z najsilniejszych grup finansowych w Europie i na świecie z dużym kapitałem. Realizujemy strategię bycia obecnym tam, gdzie jest wzrost, łączenia klientów z możliwościami, które stwarza, pomagania firmom w rozwoju, rozwijania się gospodarek i realizacji celów przez osoby prywatne. Działamy od wielu lat i udzielamy niezliczonych pożyczek w naszych czasach . Wyślij wniosek pożyczki teraz !!! Imię i nazwisko: Camilla Karlsen (pracownik centrum pożyczkowego) Kontaktowy adres: (novaglobalfinances@gmail.com) Kontakt WhatsApp / telegram: (+33751156474)

może już dosyc tych głupot, brac sie za robote, to co robicie nie ma sensu, bez tych wysiłków też mozna pomóc.

Człowieku, akcja jest symboliczna! Czy robisz pompki, czy nie i tak przelewasz kasę... Zrobiłeś coś prócz klikania na klawiaturze? Co to znaczy: "brać się za robotę?" Kim ty jesteś, by tak się do innych odzywać? I nie mów innym, co jest dobre a co nie, bo to zależy od perspektywy w której się znajdujesz. Ktoś może uznać, że pisanie przez ciebie komentarzy jest "głupotą". Szanujmy się i walczmy o zdrowie potrzebujących. Dobro wraca!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także