Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Kasprowiczowska "Harenda" trwa

Edukacja 19-12-2017 Autor: ez
0

By tradycji stało się zadość, również w tym roku sala sportowa II LO w Kutnie zamieniła się w scenę. Na niej 66 uczestników mogło zaprezentować swoje talenty w 28 występach.

Od scen kabaretowych po występy wokalne - szeroki wachlarz artystyczny zapewnił zebranym uczniom i gościom z innych szkół sporą dawkę humoru i zabawy. Prócz uczniów "Kasprowicza", na scenie zaprezentowali się również młodsi koledzy i koleżanki (gimnazjaliści) ze szkół podstawowch z naszego powiatu.

Zmagania i zarazem walkę o podium rozpoczęli z samego rana - od godziny 9:00 uczniom, zamiast na lekcjach, czas mija na podziwianiu nowych talentów. 

Komentarze
komentarze (0)
Dodaj komentarz
UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także