Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Zdrowo żyjemy, bo...

Edukacja 16-10-2019 Autor: ksz, info: PSSE Foto: PSSE
0

W związku z obchodami Światowego Dnia Mycia Rąk, 15 października w Przedszkolu Miejskim nr 16 w Kutnie odbyło się spotkanie z przedstawicielkami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kutnie.

Na spotkaniu pod hasłem: "Zdrowo żyjemy, bo zdrowo jemy i zawsze rączki myjemy" dzieci dowiedziały się, że mycie rąk to jedno z najważniejszych i najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się drobnoustrojów. Omówiono również zasady zdrowego odżywiania na przykładzie talerza zdrowia.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także