Rejestracja i logowanie

Znamy gwiazdy Rock&Rose Fest 2017!

Kultura 06-06-2017 Autor: jej / Rock&Rose Fest Kutno
6

Przed nami 5 edycja festiwalu, który na stałe już wpisał się w kalendarz imprez o mocnym brzmieniu w Kutnie. Mowa o Rock&Rose Fest 26 sierpnia przy ul. Józefów. Jakie gwiazdy zagrają w tym roku?

Jak podaje Rock&Rose Fest Kutno, w tym roku wystąpią: KAT & Roman Kostrzewski, Dragon, ALASTOR oraz GOMOR.

To będzie mocne zakończenie wakacji! Wybieracie się?

komentarze (6)
Dodaj komentarz

A młode zespoly tylko czekają.....

To jest 30 lecie Alastora. Organizatorzy mają dużo mniejszy budżet. Zaprosili swoich znajomych. Nie chcesz nie przychodź. To i tak dobrze, że poskładali to do kupy. Zainteresowanie jest. I ja myślę, że będzie bardzo dobrze

Nie interesuje mnie ile lecie jest Alastora. Interesuje mnie że grają na tym feście któryś raz z rzędu. O Kacie nie ma co gadać. A może jak nie ma środków to lepiej nie robić niż robić g... na siłę.

Nie przychodź. Kata można nie lubić ale inni ludzie mogą go słuchać non stop i cały czas przychodzą na ich koncerty. Poza tym jest Dragon i Gomor. Dla mnie skład jest wypasiony. I to jest święto Alastora a to ma duże znaczenie.

Zgadzam się z przedmówcą...... emoji

Ludzie ile można w kółko te same kapele robić. Kat - po raz 25ty w Kutnie, ciekawe czy Roman po raz kolejny wyjdzie nawalony na scene że bedzie bełkotał pod nosem. No i Alastor. Bez nich festiwal by sie raczej nie odbył. Nic nie mam do kapel ale organizatorzy w tym mieście rzeźbą nie powiem w czym. To samo Odyseja Histeryczna-jakby komuś było mało Iron Maidnem to za miesiąc powtórka na Leszczynku. Chociaż niedawno grali w Moto Pubie. Pewnie zaraz poleci na mnie fala hejtu że ludziom nic nie pasuje ale ile razy mozna ogladac te same zespoły?

dodaj komentarz
Czytaj także