Rejestracja i logowanie

[WYNIKI] Konkurs KCI: Wygraj książki

Kultura 20-06-2017 Autor: Redakcja
0
[WYNIKI] Konkurs KCI: Wygraj książki

Zwycięzcami konkursu zostali:

  • [meandmysoul]M. Sheeman "Niepokorna",
  • [ezios] - P. Hawkins "Zapisane w wodzie",
  • [toma] - H. Bauta "Przez pół świata. Mama z synem w podróży".

Gratulujemy! Informacje o odbiorze nagrody zostały wysłane wiadomością SMS!

_____________________________________________________________________________________________________

 

Zapraszamy ZALOGOWANYCH UŻYTKOWNIKÓW do wzięcia udziału w konkursie!

Do wręczenia mamy książki pt.:

  • M. Sheeman "Niepokorna",
  • P. Hawkins "Zapisane w wodzie",
  • H. Bauta "Przez pół świata. Mama z synem w podróży".

 

Aby w nim wystartować, należy wysłać odpowiedź przez automatyczny formularz email, bądź manualnie. Uczestnicy muszą zawrzeć tam tytuł książki, którą chcą otrzymać (Można dostać jedynie jedną pozycję!) i odpowiedzieć na pytanie dotyczące wybranego tytułu:

"Niepokorna"- Podaj tytuł drugiego i trzeciego tomu cyklu "Niepokorna".
"Zapisane w wodzie" - Jaki tytuł nosi poprzednia hitowa książka P. Hawkins?
"Przez pół świata. Mama z synem w podróży" - Jakie kontynenty zwiedziła autorka książki wraz z synem?

Odpowiedź nadesłać można przez formularz:

Kultura

Jak powinna wyglądać odpowiedź konkursowa przez email?

email: konkurs@kutno.net.pl
temat: "[TWÓJ LOGIN] Konkurs książki".
treść: odpowiedź na pytanie, swoje imię, nazwisko wraz z numerem telefonu.

przykład:

Kultura

Wyniki ogłosimy 23 czerwca o godzinie 12!

 

Okładka książki NiepokornaM. Sheeman "Niepokorna"
Metal i skóra. Lojalność i zdrada. Gniew i seks.  Eva Fox jest córką prezesa Klubu Motocyklowego Srebrzyste Demony. Wychowywana przez harleyowców, nie zna innego świata niż ten. Jej życie jest twarde jak źle wyprawiona skóra, surowe jak krajobraz pustyni i odurzające niczym zapach wiatru we włosach.  Deuce West to twardziel, emanujący testosteronem przywódca klubu Jeźdźców z Piekła Rodem. Podobnie jak Eva urodził się i dorastał wśród motocyklistów – ale na tym podobieństwa się kończą.  Los sprawia, że połączy ich miłość pełna pożądania i niepohamowanej namiętności. Gorzka i bolesna. Miłość, która nie zna granic.  To nie jest ckliwa love story. Nie znajdziecie w niej łzawych westchnień, listów pisanych o blasku księżyca, płatków róż rozsypanych pod stopy ukochanej i innych tego typu bzdur. To historia dzika i nieprzyzwoita. Pełna gniewu i nieokiełznanego seksu rozgrywająca się w świecie władanym przez gwałtowne emocje oraz mroczne żądze. Surowa i szorstka opowieść o bezkresnej miłości, która wymaga poświęcenia i sprawia ból. Opowieść, która całkowicie druzgocze i zniewala czytelnika.

Okładka książki Zapisane w wodzieP. Hawkins "Zapisane w wodzie"
„ Alec, obudź się. Obudź się! Nel Abbott nie żyje. Znaleźli ją w wodzie. Skoczyła“.  „Julio, to ja. Musisz oddzwonić. Oddzwoń. Proszę. To ważne. Oddzwoń, jak tylko będziesz mogła, dobrze? Chcę… To ważne“.  Kilka dni przed śmiercią Nel Abbott dzwoni do swojej siostry. Jules nie odbiera, ignorując jej prośbę o pomoc. Nel umiera. Mieszkańcy miasteczka mówią, że „skoczyła“. A Jules musi wrócić do miejsca, z którego kiedyś uciekła – miała nadzieję, że na dobre – aby zaopiekować się swoją piętnastoletnią siostrzenicą.  Julia się boi. Tak bardzo się boi. Dawno pogrzebanych wspomnień, starego młyna, świadomości, że Nel nigdy by tego nie zrobiła.  A najbardziej boi się wody i zakola rzeki, które miejscowi nazywają Topieliskiem.  W tym samym dynamicznym stylu i z tym samym dogłębnym zrozumieniem kierujących człowiekiem instynktów, jakie pochłonęły miliony czytelników jej debiutanckiej powieści, Paula Hawkins przedstawia nowy porywający thriller, w którego tle czają się historie z przeszłości i drzemie siła, z jaką potrafią one zniszczyć ludzkie życie.

H. Bauta "Przez pół świata. Mama z synem w podróży"
Jak za pomocą kokosa wyczarować mężczyznę idealnego? Dlaczego w Chinach nie wolno wskazywać nikogo pałeczkami? Co zrobić, kiedy w zatłoczonym autobusie dziecko woła, że chce siku? Jak skończy się spotkanie z przerażającą morderczynią motyli, i co takiego Czarna Wołga robi w malezyjskim Ipoh?  Tylko we dwoje – Hanna Bauta wraz ze swoim synkiem Bernardem udała się w czteromiesięczną wyprawę po egzotycznych krajach Afryki i Azji. Owocem ich wędrówki jest książka, stanowiąca fascynujący opis podróży, która na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwa do zrealizowania. Oprócz historii niezwykłych miejsc odwiedzanych przez nietuzinkowych podróżników i opowieści o ludziach, których napotykali na swojej drodze, znajdziemy w niej także praktyczne porady dotyczące podróżowania z małym dzieckiem.   „Nie boisz się jechać tak sama z dzieckiem? Zwykle odpowiadałam że nie, ale oczywiście, trochę się bałam. Z perspektywy czasu wiem, że to, co pognało nas do przodu to marzenia i ciekawość świata… i to coś, co przydaje się w podjęciu każdej decyzji – ODWAGA. Nam, na szczęście, jej nie zabrakło, a STRACH nie okazał się na tyle wielki, aby nas zniewolić.”

Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone.
Czytaj także