Rejestracja i logowanie

Twoje 5 minut z SUTW - Wanda Koperska

Kultura 14-11-2017 Autor: jej
0

Po kilkumiesięcznej przerwie Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku kontynuują spotkania z cyklu "Twoje 5 minut". Dzisiejszego wieczoru w Dworku Modrzewiowym mogliśmy wysłuchać pani Wandy Koperskiej, która tuż po wydaniu książki "Moja rodzinna wieś Niedrzaków i okolice" podzieliła się swoimi wspomnieniami z czasów PRL-u i nie tylko.

Choć na spotkaniu pojawiło się mniej osób, niż na promocji książki, przebiegło ono w miłej, ale i burzliwej atmosferze. Okazało się, że wśród gości znajdują się osoby, które pochodzą z tej samej miejscowości, co pani Wanda. Chętnie podzieliły się swoimi wspomnieniami z dawnego Niedrzakowa. Nie zabrakło również refleksji na temat sytuacji z innych miejsc w Polsce i za granicą, w jakich przed laty znaleźli się dzisiejsi goście Dworku Modrzewiowego.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Twoje 5 minut" 28 listopada o godz. 17:00 do Dworku Modrzewiowego, którego bohaterką będzie pani Marlena Kluk.

Komentarze
komentarze (0)
Dodaj komentarz
UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także