Rejestracja i logowanie

"Księżniczki" na deskach ŻDK

Kultura 13-12-2017 Autor: jej / Żychliński Dom Kultury
0

"Księżniczki – historia dotąd nie znana" pod takim tytułem 9 grudnia odbyło się przedstawienie teatralne w Żychlińskim Domu Kultury. Wystawiła je grupa teatralna z ŻDK - Dziecięcy Teatr Wizji, reżyserem sztuki jest Katarzyna Brzozowska-Zajączkowska.

Młode aktorki przedstawiły widzom zupełnie nie oczywistą historię. Wszystkie dobrze nam znane i lubiane księżniczki z bajek Disneya spotkały się w tym samym  miejscu  i o tej samej porze. Okoliczności tego spotkania nie były sprzyjające, do czego przyczynił się oczywiście czarny charakter. Ale jak to bywa w bajkach, wszystko skończyło się dobrze.

W skład grupy teatralnej wchodzą: Natalia Kwiatkowska, Wiktoria Lewaniak, Michalina Staszewska, Iga Jędrzejczyk, Klaudia Piątkowska, Gabrysia Staszewska, Antosia Zielińska, Wiktoria Kalinowska, Oliwia Kukuła, Julia Rachubińska,  Nadia PiątkowskaWeronika Michalska.

Komentarze
komentarze (0)
Dodaj komentarz
UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także