Rejestracja i logowanie

Czadoman zagra dla żychlińskiej WOŚP. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona

Kultura 11-01-2018 Autor: ez/ŻDK Foto: internet
4
Czadoman zagra dla żychlińskiej WOŚP. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona

Podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żychlinie pojawi się gwiazda muzyki disco-polo. Swój koncert da w Żychlińskim Domu Kultury o godzinie 19:00. Zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne, w związku z tym ilość miejsc będzie ograniczona.

Czadoman to wokalista z wieloletnim doświadczeniem na scenie muzyki rozrywkowej. Od niedawna tworzy rewolucję w polskiej muzyce tanecznej. Pochodzi z Opalewa, w województwie lubuskim. Karierę muzyczną zaczynał pod własnym imieniem i nazwiskiem jako wokalista zespołu muzycznego Arena, który wykonywał muzykę rockową. Początkowo próbował rozpocząć solową karierę w nurcie muzyki pop-rockowej, ale przerwał ją spór twórcy z menedżerem.

Każdy jego występ to niepowtarzalne wydarzenie, które dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji. Podczas koncertów wraz z tańczącymi u jego boku modelkami doprowadza publiczność do szaleństwa w rytmie dance.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Same debile pojada na Czadomena glupca

Jak można robić takie koncerty w zdk-u. To jakieś nieporozumienie. Zapominałem że w Żychlinie nie ma gdzie, zamiast przystosować stadion do imprez masowych jak była modernizacja to zrobili dla kilku młodych piłkarzy.

To zrobić koncert na dworze

og loc xdddddddddd

dodaj komentarz
Czytaj także