Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Najmłodsi przejęli CTMiT czyli „Kinematograf dla malucha”

Kultura 11-02-2018 Autor: toza Foto: Adam Pietrusiak, CTMiT
0

Dziś Centrum Teatru Muzyki i Tańca należało do najmłodszych. Tym razem w ramach cyklu „Kinematograf dla malucha” odbyły się projekcje filmów z serii „Kuba i Śruba”. Dla dzieci oraz ich rodziców przygotowano także zajęcia plastyczne. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć autorstwa Adama Pietrusiaka.

Mały rycerz - Wystarczy drewniany miecz, koń bujany i chłopcy przenoszą się do czasów średniowiecza. Rycerz Śruba i giermek Kuba wyruszają na turniej rycerski o rękę królewny. W drodze napada na nich rabuś. Okazuje się, że rabuś to dawny rycerz, który opowiedział się po złej stronie. Kuba i śruba trafiają do zamkowego lochu. Na szczęście mają inteligentnego konia, ale i tak walcząc o rękę królewny będą musieli zmierzyć się powtórnie z rycerzem rabusiem.

Wyspa Skarbów - Śruba w swoim tablecie odkrywa starą mapę i razem z Kubą rusza na poszukiwanie wielkiego skarbu. Na wyspie należącej do archipelagu Wysp Upalnych spotykają pirata, który ani myśli podzielić się z nimi zdobyczą. Obie strony nie wiedzą jednak, że będą musiały stawić czoła tajemniczemu strażnikowi skarbu.

Ciachomaniak - Kto z nas nie lubi słodyczy? Niestety słabość do ciasteczek niejednego wpędziła w kłopoty. Tym razem Kuba i Śruba w poszukiwaniu ulubionych ciasteczek wędrują do krainy, w której mieszka tytułowy fan słodyczy. Śruba jest przekonany, że to Ciachomaniak zjadł jego ciasteczka. Okazuje się, że pretensje do miłośnika ciasteczek ma także kot w butach.

Fot. Adam Pietrusiak, CTMIT

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Czytaj także