Rejestracja i logowanie

Mocne zakończenie soboty - POGO-DA dopisała!

Kultura 22-07-2018 Autor: agKCI
17

Tradycją już stało się, że odysejowe wieczory upływają na dobrej zabawie z muzyką na żywo. Nie inaczej było i tym razem.

Wczoraj przed publicznością w Leszczynku wystąpiły dwa zespoły - Heavy Metal Way i The Jetson Rockabilly Trio, o których możecie przeczytać w artykule Mocne zakończenie pierwszego dnia Odysei.

Dzisiaj z kolei na scenie mogliśmy zobaczyć dwie kolejne grupy - POGO-DA i The Freeborn Brothers.

Ciekawostką może okazać się fakt, że zespół POGO-DA to zespół pochodzący z Kutna, a powstał dwa lata temu. Mimo niedługiego stażu na scenie publiczność szalała przy coverach, jak i przy autorskich utworach grupy i z pewnością zapamięta je na długo!

komentarze (17)
Dodaj komentarz

Super utwory i super muzyka. Ale w wykonani z zeszłego roku. Byłem na obu koncertach i ten sie krył od poprzedniego. Czemu 3 gitary? Widać że tylko dwóch potrafi grać a trzeci to statysta. Niech zostanie tylko przy śpiewaniu może. Ale spoko muzyka.

Ooooooooooo

Zespoly nawet ok choc ogolnie ta Odyseja to z roku na rok coraz bardziej kiepska....

SUPER TEN Kubuś.

POGO-DA TO MEGA CZAD...... BYŁO SUUUUPER.................................., CHCEMY WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!

Chłopaki było grubo daliście czadu dzięki pozdro dla POGODY

Coverami roz****iscie łeb emoji

Co takiego zagrali? Bedąc na części koncertu grali Ace of Spades i już opuszczając odyseje słyszałem Rebel Yella. Wykonanie przyznaje że mistrzowskie emoji

Pogoda dopisała, KCI jak zwykle nie.

Moje pociechy tez byly przerażone wrecz tymi brzmieniami, musielismy szybko opuscic teren imprezy

Szkoda ze strzałami przy inscenizacji nie byly przerazone haha

Na scenie 5 osob, wypisany stary 4osobowy sklad... jak sie nie wie to sie nie pisze. Żadne wyjce tylko punk emoji

takie kci... niedawno jak po koncercie w Kutnie podawali skład Sztywnego Pala Azji to też im wyszedł jakiś kosmiczny, Leszka Nowaka nie zauważyli w ogóle, a na koncercie w Kutnie słyszeli piosenki jakich nikt obecny nie słyszał

Kto zaprosil takich wyjcow? ludzie kto tego slucha, wulgarzym na wulgarzymie w tych ich metalowych rykach bo muzyka to nie jest !!!! na terenie imprezy byly dzieci moze warto pomyslec kogo sie zaprasza !!! przepychanki pod scena przez caly koncert jak na jakiejs ustawce kiboli ze stadionu ! DRAMAT !

A kto normalny przychodzi z maluchami o tej porze ? O 21 dzieci juz dawno powinni spać.

A ten skład to z książki telefonicznej szanowni dyletanci z KCI wzięliście??? Wy już nawet porządnym słupem ogłoszeniowym nie potraficie być...

Skład zespołu jest inny Widać redakcja jest niedoinformowana żenada...

dodaj komentarz
Czytaj także