Rejestracja i logowanie

Antek Marzec wyśpiewał wyróżnienie i "wygrał sukces"!

Kultura 08-10-2018 Autor: ez./O. Kołodziejek Foto: nadesłane
7

To już kolejny sukces na koncie młodego wokalisty. Antek wyśpiewał wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Piosenki  "Wygraj sukces" w Tarnobrzegu. Aby znaleźć się w ścisłym gronie laureatów przebył długą drogę festiwalową.

Do konkursu przystąpiło 2500 tyś. dzieci wiekowych z całego kraju. Przesłuchania odbywały się w 50. ośrodkach nauczania pozaszkolnego w całej Polsce. Antoni przystąpił do przesłuchań powiatowych w kwietniu bieżącego roku (Domu Kultury w Skierniewicach) , gdzie po naradach jury został zakwalifikowany do kolejnego etapu konkursu, tym razem wojewódzkiego. Kolejne przesłuchania odbyły się w maju w Domu Kultury w Pabianicach, gdzie Antek otrzymał nominację do udziału w półfinale Konkursu ,,Wygraj Sukces” w Tarnobrzegu. Do półfinału zaproszono 121 solistów, którzy w dniach 27-29 września walczyli o nagrody i wyróżnienia.

Jury po wysłuchaniu 121 półfinalistów zaprosiło do Gali Finałowej 17 laureatów. Reprezentujący MDK w Kutnie Antoni Marzec znalazł się na liście wyróżnionych wokalistów.

Antek bardzo dziękuje Krzysztofowi Grabarczykowi, właścicielowi firmy Car Gwarant Service za udzielenie wsparcia finansowego i za pomoc w realizacji artystycznych marzeń.

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Szacuneczek,jesteś niesamowity,,powodzenia

super Antek jesteś WIELKI

Gratulacje emoji I powodzenia na przyszlosc

Jestem mieszkańcem Kutna, śledzę rozwój tego chłopca w dziedzinie wokalu, chłopie jesteś dobry. Tak trzymaj,

Gratulacje Antku - miło , że Twój talent został zauważony i nagrodzony.

STOKROTKI :-)

BRAWO ANTEK :-) JESTEŚ WIELKI !!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także