Rejestracja i logowanie

Antek Marzec wyśpiewał wyróżnienie i "wygrał sukces"!

Kultura 08-10-2018 Autor: ez./O. Kołodziejek Foto: nadesłane
7

To już kolejny sukces na koncie młodego wokalisty. Antek wyśpiewał wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Piosenki  "Wygraj sukces" w Tarnobrzegu. Aby znaleźć się w ścisłym gronie laureatów przebył długą drogę festiwalową.

Do konkursu przystąpiło 2500 tyś. dzieci wiekowych z całego kraju. Przesłuchania odbywały się w 50. ośrodkach nauczania pozaszkolnego w całej Polsce. Antoni przystąpił do przesłuchań powiatowych w kwietniu bieżącego roku (Domu Kultury w Skierniewicach) , gdzie po naradach jury został zakwalifikowany do kolejnego etapu konkursu, tym razem wojewódzkiego. Kolejne przesłuchania odbyły się w maju w Domu Kultury w Pabianicach, gdzie Antek otrzymał nominację do udziału w półfinale Konkursu ,,Wygraj Sukces” w Tarnobrzegu. Do półfinału zaproszono 121 solistów, którzy w dniach 27-29 września walczyli o nagrody i wyróżnienia.

Jury po wysłuchaniu 121 półfinalistów zaprosiło do Gali Finałowej 17 laureatów. Reprezentujący MDK w Kutnie Antoni Marzec znalazł się na liście wyróżnionych wokalistów.

Antek bardzo dziękuje Krzysztofowi Grabarczykowi, właścicielowi firmy Car Gwarant Service za udzielenie wsparcia finansowego i za pomoc w realizacji artystycznych marzeń.

Komentarze
komentarze (7)
Dodaj komentarz

Szacuneczek,jesteś niesamowity,,powodzenia

super Antek jesteś WIELKI

Gratulacje emoji I powodzenia na przyszlosc

Jestem mieszkańcem Kutna, śledzę rozwój tego chłopca w dziedzinie wokalu, chłopie jesteś dobry. Tak trzymaj,

Gratulacje Antku - miło , że Twój talent został zauważony i nagrodzony.

STOKROTKI :-)

BRAWO ANTEK :-) JESTEŚ WIELKI !!!

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także